lekarz Jadwiga Lewandowska

Lekarz rodzinny, Reumatolog

Dopiero gdy człowiek zaczyna chorować to ma okazje naprawdę poznać swojego lekarza. Tak tez było w moim przypadku. Pani Doktor zasługuje na najwyższą ocenę. Zawsze przeznacza odpowiednią ilość czasu na badanie, wypyta o wszystko. Jest pełna empatii i troski. Kiedy to konieczne przyjedzie tez do domu. Nigdy nie bagatelizowała moich obaw. Zawsze wszystko wytłumaczy. Kiedy trzeba jest tez wymagająca, co jest wielka zaletą. Szczerze się martwi o moje zdrowie nigdy nie wyczułam poirytowania. Dziękuje za wspaniałą opiekę.

Bardzo trudno o skierowanie, byłam kiedyś pacjentką, ale ile musiałam prosić o skierowanie do alergologa to tylko ja wiem. Poza tym ciagle wypisywała antybiotyk, nie ważne z czym przyszłam, nawet jak miała problem z okiem to i tak zaczyna proponowac antybiotyk! Z perspektywy czasu nie polecam.

Kobieta skarb!!! Zawsze kompetentna, symatyczna i życzliwa. Zna się na rzeczy i potrafi załatwić wszystko, by pacjent czuł się super. Dziękuję za tyle lat...

Jak dla mnie bardzo dobry lekarz.Jest bardzo kompetentna ponieważ uratowała mi życie.Widziała co robić.bardzo miła zawsze jak przychodzę.

Pani doktor na wielkie serce!! I podejscie do chorych i starszych osob, poswieca bardzo duzo uwagi pacjentom i ich slucha!!!! Zaopiekowala sie moja mama w sposob tak zyczliwy i wykazala tak duze zaangazowanie w opieke na etapie dochodzenia do zdrowia, ze nikt nie chce w to uwierzyc. Wielkie poklony i podziekowania, jest nadzieja, ze jeszcze sa lekarze z poswieceniem w tym trudnym w Polsce systemie zdrowia. Szapo ba!!

Szapo ba!!

Taki lekarz to prawdziwy SKARB !!!!! Dk. Lewandowska jest moim lekarzem rodzinnym od lat , nigdy nie spotkałam się z żadnym problemem co do badań ,skierowań zawsze pomogła mi i mojej rodzinie , To naprawdę wspaniały lekarz z powołania.

BRAK DECYZJI,WIZYTY TRWAJA W NIESKONCZONOSC,NA KTORYCH OMAWIANE SA PLOTY.CZESC PACJENTOW WCHODZI GŁOWNYMI DRZWIAMI,CZESC BOCZNYMI(ZNAJOMI,NIE WIEM?!)NIE ZDECYDOWANA W DIAGNOZIE,PANIKARA,NAIWNA.A TO JAK TRAKTUJE SWOJE PIELEGNIARKI TO JEST KOSZMAR!!!PANI DOKTOR TROCHE KULTURY,JAK NIE WYNIOSŁA JEJ PANI Z DOMU TO STUDIA DO CZEGOS ZOBOWIAZUJA,WSTYD!!!!

Lubię panią doktor i chętnie chodzę się leczyć. Najgorzej że zawsze jest dużo ludzi i to mnie przeraża.

Kompetentna w swoim fachu. Stara się dociec przyczyny choroby. Nie zdarzyło mi się, żeby mnie zlekceważyła czy zignorowała moje oczekiwania. Nawet jeśli nie dała jakiegoś skierowania na badania, to wytłumaczyła dlaczego. Natomiast ze skierowaniem do specjalistów nie było problemu. Uważam, że jest dobrym lekarzem.

jest najlepszym lekarzem.marzena żukowska

jest najlepszym lekarzem.marzena żukowska