lekarz Jadwiga Marion-Bryś

2,2
2,2
1,8

Niestety nie polecam, trudno o jakiś wymaz z gardła, nosa czy skierowanie, a syropkami nie wszystko idzie wyleczyć.

Póki co jesteśmy zadowoleni. Pani dr próbuje najpierw leczyć bez antybiotyku, przeważnie u nas to sprawdzało się. Bardzo uprzejma, miła,cierpliwa, tłumaczy, wzbudza zaufanie u dzieci i ich rodzicach. Nasza córka chętnie chodzi i lubi do pani dr.

Chodzę do Pani dr już 12 lat, najpierw ze starszym synem-była wtedy najbardziej kompetentnym lekarzem na kt,órym nigdy się nie zawiodłam chodzę i z młodszym ale chyba już niedługo. Pani dr najchętniej po zbadaniu dziecka zapisuję antybiotyk gdy odmawiam mówi,że to na WSZELKI WYPADEK i koniec końców i tak antybiotyku nie podaję(w tamtym roku miał ich zapisanych 13!!!!dostał tylko 2) DZIĘKUJĘ BARDZO

Chodziłam do Pani Doktor będąc małym dzieckiem. Nieumiejętność wdrożenia odpowiedniego leczenia a zwłaszcza postawieniem prawidłowej diagnozy doprowadziła do tego, że od kilku dobrych lat leczę się na przewlekłą chorobę.

w naszym wypadku Pani doktor się nie sprawdziła. Bardzo miła, uprzejma, ale nie rozpoznała choroby mojego syna i wdrożyła złe leczenie. Mało brakowało, a konieczna byłaby interwencja chirurgiczna. Jak poczytałem o temacie w internecie to w tym momencie razi mnie niski poziom wiedzy med i kompetencji. Jestem niestety bardzo rozczarowany. Pozdrawiam rodziców.