mam 50 lat sporo widziałam... i przyznam ,pierwszy raz byłam u takiego lekarza, który podczas wizyty relacjonuje badanie i pacjent wszystko wie. bada rowniez pirsi. super kontakt- bez dystansu, jak u przyjaciołki. Z czystym sumieniem zaprowadzę córkę.

Z czystym sumieniem zaprowadzę córkę.

Pani Doktor jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie! Jest prawdziwym lekarzem z powołania. Ma ogromną wiedzę i bardzo ciepłe i indywidualne podejście do każdej pacjentki! Pani Doktor jest moim pierwszym ginekologiem i nie zamierzam zamieniać jej na nikogo innego! Nigdy w życiu! Ze względu na zawód który wykonuję na co dzień obserwuję pracę służby zdrowia i wiem jedno - o takiego lekarza jak Pani Doktor Masior w dzisiejszych czasach bardzo trudno! Pani Doktor, dziękuję Pani za to, że Pani jest!

Lekarz godny polecenie w 100%.Pani doktor prowadziła moje 3 ciąze i nie moge o niej złego zdania powiedziec zawsze uśmiechnieta i z kazdym problemem sie mozna do niej zgłosic.

w usg dokładnie określiła mięśniaka i pokierowała mnie dalej, tłumaczy wszystko

w usg dokładnie określiła mięśniaka i pokierowała mnie
dalej, tłumaczy wszystko

pani doktor jest najwspanialszym ginekologiem i poradziłabym ja kazdemu.prowadziła moje dwie ciąze i jest perfekcyjna w tym co robi.miła przede wszystkim az chce sie chodzic na wizyty.bardzo bardzo polecam.MONIKA BIŃCZYCKA KRAKÓW-GÓRNA WIEŚ

chodze do dr Masior juz pare lat i jestem zachwycona, ma podejscie do pacjentek,jest mila kompetentna i z przyjemnoscia chodze na wizyty

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz