Jadwiga Matyjak

1,6
1,5
1,2
1,4

Nie polecam! Bycie miłym u tej Pani kończy się gdy kończą się regularne wizyty. Przy każdej kolejnej próbie umówienia się na wizytę kontrolną jest problem z terminem. "Pani" jest opryskliwa, niesympatyczna. Nie dziwią mnie już te negatywne opinie.

Miałem u tej pani aparat ortodontyczny ruchomy za dzieciaka. Teraz, gdy już dorosłem, mogę oficjalnie każdemu odradzić podejmowanie leczenia u tej "specjalistki". Beznadziejne podejście do młodego pacjenta - pani bardzo niemiła i nieprzyjemna. Wieczne doczepianie się do wszystkiego co możliwe i w każdym przypadku, jak cokolwiek złego się działo, to dziecko było winne, a nie "specjalistka", czy po prostu problemy z zębami. Przez wieczny stres spowodowany wizytami, razem z rodzicami zdecydowaliśmy się zakończyć leczenie.

Bardzo bardzo niemiła pani doktor.Zero podejścia do dziecka .Pierwsza i druga wizyta były jeszcze ok ale trzecia to porażka .Najpierw nakrzyczala na córkę ze nie nosi aparatu a kiedy córka powiedziała jej że nie nosi bo ja boli ząb to pani doktor na siłę zaciskala jej szczękę.Dopiero po chwili zorietowala się ze rzeczywiście może ja boleć bo rośnie stała czwórka a ząb mleczny jeszcze nie wypadł.Powiedziala ze mosimy isc do dentysty go wyrwac bo jeszcze mocno siedzi ..Wtedy stała się rzecz której nikomu nie życzę.Pani doktor z całej siły swoim kciukiem wypchnela zęba córce a ja nawet nie zdążyłam zareagować.Usta córki wypełniły się krwią a ta dalej chciała wkładać aparat do ust mówiąc że teraz napewno będzie pasował.Córka zaczęła się ksztusic krwią.Wtedy ja zabrałam z fotela powiedziałam pani doktor co i niej myślę i wyszliśmy...Nie polecam.

Jest na pewno dobra w tym co robi i zna się na rzeczy- jest fachowcem ale niestety dziś już to nie wystarczy. Klienci płacą nie małe pieniądze za każdą wizytę a przed każdą czuje się stres - o co dziś będzie się czepiała. Celowo przedłuża czas trwania leczenia- nasz przeciągnął się z 2-óch na 4 lata- samochód byśmy kupili za to leczenie. ,Za odklejenie zamka bierze 30zł + 150 wizyta, wmawia pacjentowi,że źle myje zęby. Dziś nie polecam - mając do wyboru innego Fachowca szanującego swojego Pacjenta. Kiedy ja zaczynałam przygodę z ortodoncją _ Pani matyjak była monopolistka na Malbork.

Odradzam każdemu korzystanie z usług tej Pani. Jest bardzo niemiła, nie wiem, czy tylko dla dzieci, czy również dla osób starszych... Chodziłam do niej, mając 7 lat. Wyrobiłam u niej aparat "nocny" na górny i dolny zgryz. Nosiłam go przez długi czas i nie dawał efektu dlatego, że był źle skonstruowany i wypadał mi w nocy. Gdy mówiłam o tym Pani Matyjak, ona krzyczała na mnie, mówiąc, że jak ja śpię, że nikomu nie wypada tylko mi... Czułam się jak ostatnia sierota. Ale w końcu po jakimś roku i zupełnym braku efektów Pani Matyjak stwierdziła, że trzeba zmienić aparat. Zrobiła mi nowy. Przyszłam, by go odebrać i kazała mi go założyć. I co? Nie pasował. Ona z krzykiem na mnie, że jak to, aparatu założyć nie umiem, że co ja jestem! Co się okazało? Wzięła aparat INNEJ OSOBY, która też miała nazwisko na J. Był to aparat na jeden zgryz, czyli zupełnie nie pamiętała, jaki mi wyrabiała i co mi zalecała. Ponadto próbowała mnie naciągnąć na stały aparat za parę tysięcy, ale mama po tym incydencie z cudzym aparatem powiedziała, że zmieniamy ortodontę. Zmieniliśmy. Nowa ortodontka powiedziała, że stały aparat nic by mi nie dał, bo nie ma w moich ustach miejsca, by odsunąć zęby :) Wyrwała mi dwa zęby, dała aparat korygujący wyłącznie górny zgryz (dolny nie był bardzo krzywy) i co? Nie wypadał mi w nocy, a po roku nie było już czego prostować, ząbki idealne! Gdybym mogła cofnąć czas, nigdy nie poszłabym do Pani Matyjak. To marnowanie czasu i pieniędzy.

Polecam. Leczenie trwa już 2 lata i każda wizyta jest w tej samej cenie, a w przypadku poprawienia drutu wizyta jest bezpłatna. Rodzice nie mają żadnych dodatkowych kosztów. Wszystko to co zostało ustalone na pierwszej wizycie jest przestrzegane. Jest rzetelna, współpraca lekarz pacjent, pacjent lekarz. Napewno poleciłabym tego lekarza znajomym.

Jednym słowem masakra i naciąganie poszłam po informacje na temat kosztów związanych z założeniem aparatu i cennikiem późniejszych wizyt i dowiedziałam się (oczywiście już na miejscu), że traktowane to będzie jako konsultacja, która kosztowała mnie 50 zł, 50 zł praktycznie za nic...dowiedziałam się tyle, że mam krzywe zęby (o eureko...) i pokazała mi najtańszy aparat, którego ceny nie chciała podać podczas rozmowy telefonicznej....Stanowczo odradzam....

Moi rodzice niepotrzebnie wydali 6000 zł. Pieniądze poszły w błoto.!!! Po zdjęciu aparatu ortodontycznego musiałam mieć założony retainer i zgodnie z zaleceniem pani dr. nosiłam go lecz po miesiącu musiałam isć na wizytę w celu skontrolowania uzębienia. Pani przykręciła mi retainer i dzięki temu moje zęby wróciły do poprzedniego stanu. Jestem zażenowana i nie polecam nikomu takiej usługi!!!!

Kobieta jest stanowcza, zdecydowana i zna się na tym, co robi! Zdecydowanie polecam, ponieważ nie wchodzi pacjentom 'w dupę' żeby się przypodobać, tylko rzetelnie wykonuje swój zawód lekarza!!! Jakość jej usług potwierdza ilość pacjentów, dlatego nie marnuje czasu na nieuzasadnione plotkowanie i pogaduchy! :) Lubię takich konkretnych i twardo stąpających po ziemi specjalistów

Od 2 lat jestem klientką dr Matyjak. To chyba za mało, aby ta pani mnie zapamiętała. Na każdej wizycie mówi mi coś innego. W te wakacje miałyśmy ściągać aparat- tak mówiła 3 wizyty temu, czyli w czerwcu. Dwa tygodnie temu pani dr była oburzona, kiedy zapytałam się kiedy ściągamy aparat. Okazało się że za 9 miesięcy!!! Niemiła, zimna nie wzbudzająca zaufania. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Zobaczymy co usłyszę na najbliższej wizycie. Jestem zdecydowana zabrać od niej całą kartę leczenia.