Jadwiga Pasikowska

Pediatra

Moja Mama chodziła ze mną do Pani Doktor i zawsze kiedy potrzebowałyśmy konsultacji bez problemu nas przyjmowała i stawiała prawidłową diagnozę. Wypisywała również leki ze zniżkami albo tańsze zamienniki. Teraz kiedy urodziłam swoją córeczkę, również do Pani Pasikowskiej chodzę i jestem nadal baaaaaaaardzo z Niej zadowolona. Oczywiście zbadała Malutką pod każdym kątem i doradziła jak postępować. A ponadto, kiedy zadzwonię z zapytaniem zawsze doradzi i powie co zrobić. Naprawdę gorąco polecam.

Pani Doktor to wspanialy czlowiek i znakomity lekarz...zawsze z wielka starannoscia bada dokladnie dziecko dobrze dobiera leki.Prawdziwy pediatra z powolania.Jestem przeszczesliwa,ze mamy tak cudowna pediatre.

Szkoda ,że jest pięć gwiazdek bo Pani doktor zasługuje na 10. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!!!

Według mnie najlepszy pediatra w Inowrocławiu. Bardzo sympatyczna i zna się na tym co robi. Jeśli pediatra to tylko dr. Pasikowska!

Pani Jadwiga Pasikowska jest cudowną lekarką.Pełną poświęcenia dla swoich małych pacjentów (można zawsze się z Panią doktor skwoich małych pacjentów (można zawsze się z Panią doktor skontaktować w razie jakiegokolwiek problemu lub wątpliwości), bardzo miła i kompetentna. Zawsze trafna diagnoza i bardzo dobrze dobrane leki. Korzystaliśmy z wizyt publicznych i prywatnych i zawsze Pani doktor tak samo się przykładała do badania<z taką samą precyzją i poświęceniem czasu>. Polecamy jako rodzice takiego pdiatrę jaką jest Pani Pasikowska. ontaktować w razie jakiegokolwiek problemu lub wątpliwości), bardzo miła i kompetentna. Zawsze trafna diagnoza ...

Zawsze trafna diagnoza i bardzo dobrze dobrane leki.
precyzją i poświęceniem czasu>.
Polecamy jako rodzice takiego pdiatrę jaką jest Pani Pasikowska.
Zawsze trafna diagnoza i bardzo dobrze dobrane leki.
precyzją i poświęceniem czasu>.
Polecamy jako rodzice takiego pdiatrę jaką jest Pani Pasikowska.

badzo miła,uczuciowa do dzieci, zawsze mozna na Panią doktor liczyć w razie potrzeby.polecam wszystkim rodzicom.

1,5 roku szukałam przyczyny częstych zachorowań u dziecka i to dzięki Pani Doktor,która skierowała mnie do poradni immunologicznej udało się znaleźć przyczynę,a wszystko przez zaburzenia odporności.

Wspaniały lekarz czapki z głów o takich bardzo rzadko...A dzieci uwielbiają Panią doktor jest tak wspaniała:)

To anioł, nie człowiek! Cieszę się, że mam możliwość leczyć synka u Pani Doktor. Dzięki Niej, czuję się bezpiecznie, bo wiem, że zawsze mi pomoże. Dziękuję Pani Doktor z całego serca

Żeby wszyscy pediatrzy tacy byli. Moją córkę pani doktor w 6 dni postawiła na nogi po zapaleniu płuc i oskrzeli. Wyczerpujące informacje o chorobie, troska o dziecko, itp, itd.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Inowrocław"?

Straż Pożarna
Makuszyńskiego 52