lek. dent. Jadwiga Poczobut

bardzo sympatyczna pani stomatolog, bardzo jasno tłumaczy, nie wykonuje zbędnych rzeczy tylko po to by zedrzeć kasę, zdecydowanie najlepszy lekarz stomatolog w trójmieście. Polecam

Jestem wieloletnią pacjentką Pani Doktor i gdyby nie ona - musiałabym wydać majątek na implanty... W pracy wykorzystuje swoje genialne doświadczenie i intuicję, ale także wiele nowości stomatologii!

doświadczona dentystka, profesjonalistka w każdym calu. podejmuje się leczenia trudnych zębów co - w moim przypadku - jest znaczące. uratowała mi takie zęby, które inni dentyści chcieli wyrywać. zdecydowanie godna polecenia.