lekarz Jadwiga Pogorzelska

W sytuacji podbramkowej (nie bylo lekarza od rana na moim rejonie) z wielką łaską przyjęła niespełna roczne dziecko.

drugi raz z kaszlu i po podwójnym antybiotyku dziecko nabawiło się zapalenia gardła lekkiego niedowładu nerwu twa rzowego

jestem bardzo zadowolona z opieki pediatrycznej Pani Doktór nad moimi dziećmi (3). Jest po prostu albo (w tych czasach)prawdziwym Człowiekiem.

Odkad zostala kierownikiem przychodni zrobil sie tam jeden wielki burdel! Dzieci chore przyjmowane ze zdrowymi szczepinia przedszkolakow razem z noworodkami dzieci malenkie musza czekac po 3 godziny w kolejce placza glodne i spiace nie ma mozliwosci aby dzieci do roku byly przyjmowane bez kolejki! Do tego powinna siedziec w gabinecie w calym zakresie sowjej pracy a ni pol godziny przed koncem wymyka sie z gabinetu 11 Ftalana sprawa !!!!

11 Ftalana sprawa
!!!!

Trafiliśmy z synkiem, bo nas odesłano z innej przychodni. Dziecko z gorączką, a ja musiałam wysłuchiwać, ze Pani doktor się zastanowi czy przyjmie 8 m-ne niemowle, no ale przyjęła. Odbyła w tym czasie rozmowę przez telefon, z kierownikiem i wyszłam tak naprawdę z wielką niewiadomą i poczuciem winy, że jak mogłam tu przyjść.

Życzliwa i ciepła osoba. Nie udaje, że zna się na wszystkim. Jeżeli coś budzi niepokój daje bez problemu skierowanie na badania dodatkowe lub do specjalisty!

U dziecka 4-letniego zbagatelizowała obiawy świadczące o guzie

U dziecka 4-letniego zbagatelizowała obiawy świadczące o guzie

Bardzo miła uprzejma zna się na swoim fachu potrafi dobrze wytłumaczyć jaką mamy chorobę.

Lekarz z sercem i dużym zaangażowaniem w swoją pracę. Polecam.

Lekarz z sercem i dużym zaangażowaniem w swoją pracę. Polecam.