lekarz Jadwiga Popiołek

Neonatolog

Jedyny lekarz do którego mam pełne zaufanie, świetnie dobiera leki, bardzo konkretna i zdecydowana, leczymy dziecko u Pani doktor już od kilku lat. Z czystym sumieniem polecam wszystkim rodzicom.

Najcudowniejszy lekarz pod słońcem. Zawsze uśmiechnięta, cierpliwa, otwarta na pytania rodzicow, z rewelacyjnym podejściem do dzieci. Taki lekarz to skarb :) Nie znalazłabym słów, żeby wyrazić swoja wdzięczność Pani Doktor.

Cudowny lekarz!! Chodzimy do niej z synkiem odkąd się urodził, zawsze trafnie nam doradzi, wysłucha wszystkiego co matka ma do powiedzenia, dokładnie analizuje każdy przypadek i drąży problem aby pomóc dziecku. Poświęca dużo czasu, jest miła, uprzejma, nie bagatelizuje najmniejszego problemu czy pytania rodzica. Można pisać o niej pozytywy w nieskończoność.

Gorąco polecam Panią Doktor.Jest przykładem lekarza z powołania. Dla niej mały pacjent jest najważniejszy.Zawsze służy pomoc i radą.Gdy moja córeczka miała prawie 40 stopni gorączki potrafiła dzwonić do nas i sprawdzać jak się mała czuje - to było późnym wieczorem.Wzbudza zaufanie swoją osobą oraz kompetencjami.Jej przemiłe usposobienie sprawia,że dzieci nie chcą wyjść po wizycie.Nie jeden lekarz pediatra może się wiele od niej nauczyć.Zdecydowanie polecam!!!

Świetny lekarz i bardzo miła osoba, zaangażowana, cierpliwa, z dużą wiedzą stale uzupełnianą. Można zawsze liczyć na pomoc Pani Doktor. Polecam.

Bardzo fajna kobieta, miła, uprzejma. Odpowie na wszystkie pytania, nawet te najgłupsze. Wydaje się być kompetentna. Chodzie do niej z trzy miesięcznym synkiem. Bada dokładnie, Dużo czasu nam poświęciła, MOim zdaniem jest o.k. my do niej na pewno będziemy chodzić. NIedroga w porównaniu z innymi lekarzami, prywatnie bierze tyle co nic.

Pani Doktor jest wspaniałym fachowcem i przemiłym człowiekiem. Leczymy u Pani Doktor naszą córeczkę już 8 m-cy i zawsze diagnoza jest trafiona, leki dobrane rewelacyjnie. Polecam bardzo takiego lekarza i takiego człowieka, który nigdy nie odmówił nam pomocy, pomaga nawet telefonicznie udzielając wskazówek. To Anioł nie człowiek.

Oby więcej takich lekarzy jak nasza Pani Doktor. Korzystamy z usług już 12 rok i jesteśmy bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem gorąco polecamy :)

najlepszy lekarz z jakim dotychczas spotkałam się w swoim życiu.polecma

najlepszy lekarz z jakim dotychczas spotkałam się w swoim życiu.polecma

Kompetentna, rzeczowa, ale też ciepła, życzliwa i pełna zaangażowania. Jej diagnozy zawsze były trafne ( a wiem co mówię, bo opiekuje się moim synkiem już parę ładnych lat. Polecam.