lekarz Jadwiga Popiołek

Neonatolog

Cudowny lekarz, prawdziwe wsparcie dla młodej matki. Celne i trafne diagnozy nawet przy teleporadach. Oczywiście to co jest poza zasięgiem diagnozy w ten sposób jest skrupulatnie wytłumaczone przez Panią Doktor, krok po kroku wyjaśnione, podany „rozkład jazdy” co robić. Profesjonalizm i doświadczenie. Napisze nieprofesjonalnie - kocham♥️

Nie polecam tej lekarki,bardzo wyniosła,nie uprzejma.Zachowuje się jakby była jedyną lekarka w okolicy,a przecież jest wielu lekarzy którzy są dobrzy w tym co robią.

Jedyny lekarz do którego mam pełne zaufanie, świetnie dobiera leki, bardzo konkretna i zdecydowana, leczymy dziecko u Pani doktor już od kilku lat. Z czystym sumieniem polecam wszystkim rodzicom.

Najcudowniejszy lekarz pod słońcem. Zawsze uśmiechnięta, cierpliwa, otwarta na pytania rodzicow, z rewelacyjnym podejściem do dzieci. Taki lekarz to skarb :) Nie znalazłabym słów, żeby wyrazić swoja wdzięczność Pani Doktor.

Świetny lekarz i bardzo miła osoba, zaangażowana, cierpliwa, z dużą wiedzą stale uzupełnianą. Można zawsze liczyć na pomoc Pani Doktor. Polecam.

Cudowny lekarz!! Chodzimy do niej z synkiem odkąd się urodził, zawsze trafnie nam doradzi, wysłucha wszystkiego co matka ma do powiedzenia, dokładnie analizuje każdy przypadek i drąży problem aby pomóc dziecku. Poświęca dużo czasu, jest miła, uprzejma, nie bagatelizuje najmniejszego problemu czy pytania rodzica. Można pisać o niej pozytywy w nieskończoność.

bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek :)

bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek :)

najlepszy lekarz z jakim dotychczas spotkałam się w swoim życiu.polecma

najlepszy lekarz z jakim dotychczas spotkałam się w swoim życiu.polecma

Oby więcej takich lekarzy jak nasza Pani Doktor. Korzystamy z usług już 12 rok i jesteśmy bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem gorąco polecamy :)

Bardzo fajna kobieta, miła, uprzejma. Odpowie na wszystkie pytania, nawet te najgłupsze. Wydaje się być kompetentna. Chodzie do niej z trzy miesięcznym synkiem. Bada dokładnie, Dużo czasu nam poświęciła, MOim zdaniem jest o.k. my do niej na pewno będziemy chodzić. NIedroga w porównaniu z innymi lekarzami, prywatnie bierze tyle co nic.