lekarz Jadwiga Puławska

USG, Ginekolog

Trafilam do niej zupelnie przez przypadek trzy lata temu i juz zostalam, bo jestem bardzo zadowolona.

Pani doktor świetna, kompetentna. Mimo braku czasu(bardzo dużo pacjentek)zawsze uprzejma, miła. Porozmawia, udzieli informacji, sama zleca badania dodatkowe jeśli uzna ze należy.Zawsze wytłumaczy jeśli czegoś nie rozumiem i chcę wiedzieć .Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Wcześniej chodziłam do J.Waca w Chełmie.I cieszę się że zmieniłam lekarza, bo wiem, że mimo wielu pacjentów można zajmować się nimi profesjonalnie, a nie ''taśmowo" ,aby szybciej, jak to robił poprzedni lekarz. Naprawde polecam i sama nie zamienie na innego lekarza. N.