lekarz Jadwiga Rejman

Chodzę do Pani dr Rejman od kiedy tylko pamiętam i nigdy nie było problemów. Kiedy zaczęły się moje problemy zdrowotne była jedynym lekarzem, który bez problemu wypisał skierowanie i walczył z resztą służby zdrowia nawet osobiście. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam!

Niekompetentna, lekko niezrownowazona, lekcewaząco podchodzi do pacjentów. Nie zauważa poważnych problemow zdrowotnych. Nie polecam

Niestety przez czas jaki byliśmy zapisani do Pani doktor czyli niecałe 2 lata ani razu nie udzieliła nam merytorycznej porady lekarskiej. Wizyty z córką kończyły się na opowiadaniach o jej dzieciach i o tym jak ona radziła sobie z danym problemem ze swoimi dziećmi, a my żeby pomóc dziecku i tak musieliśmy korzystać z pomocy innego pediatry. Zawsze wychodziliśmy z wizyty u niej z dużym niesmakiem i poczuciem, że czegoś w tej wiedzy i zachowaniu brakuje. Sama Przychodnia pozostawia wiele do życzenia poczynając od możliwości zapisu do lekarza do porady lekarza. A co chyba najważniejsze ... to to, że Pani doktor potrafi przyjąć przez dwie godziny 30 małych pacjentów od 13:00 do 15:00 wyznacza sobie 30 tzw. numerków ( patrz pacjentów ) SKANDAL. NIKOMU NIE POLECAM, ANI TEJ PRZYCHODNI, ANI PANI DOKTOR JADWIGI REJMAN (PEDIATRY;) RODZICE!!! NIE PATRZCIE ŻE JEST BLISKO SZUKAJCIE SOBIE LEKARZY, KTÓRYM WARTO ZAUFAĆ I PRZYCHODNI KTÓRA NIE JEST MANUFAKTURĄ.

Pani Doktor to najwiekszy skarb na swiecie! :) wszystko da sie u niej zalatwic ale trzeba pogadac jak z czlowiekiem! PO-LE-CAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PO-LE-CAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Strasznie niesympatyczna kobieta, poza tym niekompetentna. Poszłam do niej z kilkumiesięcznym dzieckiem gdyż miało straszny kaszel, na co ona stwierdziła że jeśli kaszle tylko w domu to znaczy że jest za suche powietrze a jeśli równiez na dworze to jest chore. nie raczyła nawet zbadać dziecka. Musiałam iść do innego lekarza który stwierdził zapalnie płuc. Kobieta sprawia wrażenie rozkojarzonej. A co do skierowań to faktycznie kiepsko z tym u niej.

polecam. moja lekarka od 15 lat. Jest bardzo miła!

polecam. moja lekarka od 15 lat. Jest bardzo miła!

Od 10 lat lecze swoje dzieci u Pani Doktor, dzieki uporowi pani doktor, i cierpliwemu tlumaczeniu, abym wykonala badania dodatkowe rozpoznala u mojego dziecka infekcje ukladu moczowego. dzieki niej trafilam do dobrego specjalisty, ktory wraz z Pania Doktor wyleczyl moje dziecko. Trzeba ufac intuicji Pani Doktor gdyz ma ona duze doswiadczenie w swoim zawodzie i doskonala intuicje. Serdecznie pozdrawiam. U. Sz.

U. Sz.

BARDZO DOBRY LEKARZ. NIE WIEM SKĄD TE BZDURY ŻE NIE DAJE SKIEROWAŃ. NIGDY MI NIE ODMÓWIŁAM. POWINNAM JUŻ PRZEPISAĆ SIĘ BO SKOŃCZYŁAM 18 LAT ALE TEGO NIE ZROBIE. MA BARDZO DOBRE PODEJŚCIE DO PACJENTÓW, NIGDY NIE SŁYSZAŁAM BY ŹLE SIĘ ODNOSIŁA. POLECAM

Gdyby w Polsce byli tacy lekarze to nie było by PROBLEMU SŁUŻBY ZDROWIA Jednym słowem POLECAM