lekarz Jadwiga Rejman

najlepsza pani doktor:)najlepsza pani doktor:)najlepsza pani doktor:)najlepsza pani doktor:)najlepsza pani doktor:)

Ulubiony lekarz moj i mojego dziecka. Co prawda ma malo czasu, ale czas leci kazdemu przez palce! Pozdrawiam bardzo serdecznie!

Lekarz naszej całej rodziny. Trafnie diagnozuje, świetnie leczy, Dzieci za nią przepadają. Ma trochę mało czasu dla pacjenta. Polecam:)

Bardzo nie uprzejma, arogancka i nie miła. Niecenzuralnie i skandalicznie wyraża się o pacjentach, myśli chyba że ktoś jest głuchy. Gdzie tu powołanie. Jeżeli chcą Państwo oszczędzić swoje nerwy,to zdecydowanie odradzam wizytę u tej lekarki. Takie osoby powinny pracować z dala od ludzi. Odradzam!!!