lekarz Jadwiga Rutkowska

3,4
2,9
3,6
3,5

Nie polecam!Stracony czas oraz pieniądze.Oczekiwanie na wizytę około 2 miesiące.W trakcie wizyty Pani skupia się na poprawności założenia maseczki bardziej niż na problemie z którym przyszedłem.Mało profesjonalne podejście.

Leczyłam się u Pani Doktor około 7 lat, ale moja cierpliwość niestety się skończyła. Ani razu nie dostałam skierowania na żadne badania, nawet nie wysłała mnie na pobieranie krwi. A diagnozę postawiła zza biurka, zerkając tylko na moją twarz. Od pierwszej wizyty, aż do ostatniej proponowała mi wciąż ten sam antybiotyk. Po tylu latach nieskutecznego leczenia nim, zwątpiłam czy istnieją w ogóle inne leki na moje dolegliwości... zamierzam się o tym przekonać zmieniając lekarza. Doszło w końcu do mnie, że oczekuję wyjaśnienia jak postępować z moją skórą, jak powinnam ją pielęgnować, jakich kosmetyków używać a z jakich zrezygnować, ze względu na moją chorobę. Mimo prób dopytywania o to, nigdy nie dostałam żadnych wskazówek. Jestem bardzo zawiedziona leczeniem - a właściwie jego brakiem.

Polecam, mi na prawdę wyleczyła skórę :)

Polecam, mi na prawdę wyleczyła skórę :)

Ja jestem przypadkiem " beznadziejnym" ale mimo to uważam, że trafiłam na naprawdę dobrego lekarza,polecam z pełnym przekonaniem

Wyjątkowo miła pani, kulturalna uprzejma i kompetentna.

Wyjątkowo miła pani, kulturalna uprzejma i kompetentna.

Wszystko OK. Bardzo dobry i miły lekarz.

Wszystko OK. Bardzo dobry i miły lekarz.

Niestety, nie potraktowała mojego problemu poważnie, wręcz zlekceważyła, była dla mnie nie uprzejma i potraktowała mnie tak jak lekarz pacjentów traktować nie powinien.

Pani lekarz przeprowadziła szczegółowy wywiad i poinformowała o sposobie leczenia. Niestety, wydaje mi się, że nie potraktowała mojego problemu zbyt poważnie.