lekarz Jadwiga Rutkowska

Dermatolog, Wenerolog

2,5

Nie polecam. Bardzo nie miła pani dr. Miałem widzyte na godz. 9.00 trochę się spóźniłem i nie zostałem przyjęty choc czekałem na tą wizytę prawie rok czasu. Jak każdemu się zdarza trudna sytuacja w życiu. Nikt tego nie przewidzi. Pani dr. nawet nie dała mi dojść do zdania od razu kazała opuścić gabinet. Brak słów na takich lekarzy !

Brak wyrozumiałości i empatii. Wszystko w biegu. Zawsze z niezadowoloną miną. Pani doktor mnie bardzo rozczarowała. Zaczęła leczenie u córki, po czym obojętne było kiedy dziecko przyjdzie na kolejną wizytę wymrozic kurzajke. Na moje słowa, że przecież będziemy czekać pół roku, reakcja obojętna. Czy to nie powinno działać tak, że przy kontynuacji leczenia powinno się mieć kilka zapasowych miejsc w rejestracji, tak jak jest to u innych lekarzy,w innych placówkach. Musiałam iść prywatnie!!! do innego lekarza.

Nie polecam!Stracony czas oraz pieniądze.Oczekiwanie na wizytę około 2 miesiące.W trakcie wizyty Pani skupia się na poprawności założenia maseczki bardziej niż na problemie z którym przyszedłem.Mało profesjonalne podejście.

Leczyłam się u Pani Doktor około 7 lat, ale moja cierpliwość niestety się skończyła. Ani razu nie dostałam skierowania na żadne badania, nawet nie wysłała mnie na pobieranie krwi. A diagnozę postawiła zza biurka, zerkając tylko na moją twarz. Od pierwszej wizyty, aż do ostatniej proponowała mi wciąż ten sam antybiotyk. Po tylu latach nieskutecznego leczenia nim, zwątpiłam czy istnieją w ogóle inne leki na moje dolegliwości... zamierzam się o tym przekonać zmieniając lekarza. Doszło w końcu do mnie, że oczekuję wyjaśnienia jak postępować z moją skórą, jak powinnam ją pielęgnować, jakich kosmetyków używać a z jakich zrezygnować, ze względu na moją chorobę. Mimo prób dopytywania o to, nigdy nie dostałam żadnych wskazówek. Jestem bardzo zawiedziona leczeniem - a właściwie jego brakiem.

Niestety, nie potraktowała mojego problemu poważnie, wręcz zlekceważyła, była dla mnie nie uprzejma i potraktowała mnie tak jak lekarz pacjentów traktować nie powinien.

Polecam, mi na prawdę wyleczyła skórę :)

Polecam, mi na prawdę wyleczyła skórę :)

Ja jestem przypadkiem " beznadziejnym" ale mimo to uważam, że trafiłam na naprawdę dobrego lekarza,polecam z pełnym przekonaniem

Wszystko OK. Bardzo dobry i miły lekarz.

Wszystko OK. Bardzo dobry i miły lekarz.

Wyjątkowo miła pani, kulturalna uprzejma i kompetentna.

Wyjątkowo miła pani, kulturalna uprzejma i kompetentna.

Pani lekarz przeprowadziła szczegółowy wywiad i poinformowała o sposobie leczenia. Niestety, wydaje mi się, że nie potraktowała mojego problemu zbyt poważnie.