lekarz Jadwiga Sadownik

Alergolog, Pediatra

Bardzo nie polecam, nie słucha rodziców, wszystko robi jakby z łaski, bardzo nie uprzejmą i wyniosła. Nigdy wiecej tam z dzieckiem nie pójdę.

Nie polecam. Bardzo niemiła Pani doktor, nie tłumaczy, na wstępie od razu twierdzi, ze „takich badań nie ma”, aby wykluczyć alergie. Bzdurne tłumaczenia doprowadzające pacjenta do szaleństwa. Szczerze odradzam.

Nigdy więcej do tej lekarz nie pójdę z dzieckiem,ta doktór powinna iść już na emeryturę,nie potrafi postawić prawidłowej diagnozy,tylko ciągnie pieniądze.