lekarz Jadwiga Sojda

Wspaniała pani Doktor z cudownym podejściem do dzieci.Widać, że wkłada całe serce w swoją pracę.Pani doktor jest zawsze cierpliwa i skrupulatna.Jesteśmy ogromnie wdzięczni za pomoc .

Przyjmuje prywatnie ,ale rewenacji w leczeniu brak Nie polecam Standardy w leczeniu bez oceny indywidualnosci choroby i pacjenta Leczenie jak się uda

z wszystkich lekarzy z Częstochowy jak do tej pory najlepszy lekarz.Nie przyjmuje prywatnie i nie jest pazerna na kasę jak inni.Owszem ciężko się do niej dostać ,lecz kiedy jestem z dzieckiem widać zainteresowanie i chęć pomocy.

Może i jest dobrym lekarzem; niestety trudno się o tym przekonać, bo żeby trafić do niej na wizytę w przychodni trzeba mieć nerwy ze stali i ogromnie dużo czasu, a i to jeszcze za mało! mimo wcześniej wyrażonej zgody-którą trzeba uzyskać od pani doktor, żeby jeszcze dziecko zarejestrować,po godzinie czekania w kolejce, pani doktor poleciła mi przyjść później do koleżanki, bo ona ma już za dużo pacjentów!! zarejestrować się nie można telefonicznie, bo już nie rejestrują(10 minut po 9!),a pacjentów pełno-każdy umówiony na godzinę, a pani doktor nie ma w gabinecie, bo ma za dużo spraw na głowie! okropny balagan i szkoda tylko małych pacjentów:(

Wspaniały kompetentny lekarz polecam każdemu kto ma dzieci moje już urosły ale przez cały czas dzieciństwa korzystały z mądrych i rozsądnych decyzji pani doktor

Kompetentna,rzeczowa,skromna,zawsze uśmiechnięta.Leczy naszą córe od urodzenia i dzięki temu dużo rzeczy zostało zdiagnozowanych w odpowiednim momencie.Co prawda ciężko się dostać do pani doktor do przychodni, ale zawsze odpowie na każde pytanie telefonicznie i przyjedzie do domu.Jak dzieci nie lubią lekarzy tak nasza córa za nią przepada ma uśmiech od ucha do ucha gdy ją widzi.

Polecam każdemu-leczę dziecko od urodzenia-kompetentna,życzliwa dzieciom pani doktor,szkoda,że trudno się do Niej dostać w przychodni-długie kolejki

Witam! Polecam usługi Pani dr Sojdy, jest kompetentną lekarką, słuchającą rodziców i skupiającą się na dziecku.