lekarz Jadwiga Szymańska-Jastrzębska

Pediatra

Pani ma bardzo złe podejście do pacjenta, wdaje się w jakieś słowne potyczki. Zamiast spokojnie wysłuchać co mi dolega oczekuje tylko krótkich odpowiedzi na zadawane pytania. Przyszłam ze zwykłym, przeziębieniem może grypą niestety nie dowiedziałam się co mi dolega. Nie wzbudziła niestety zaufania. Poświęcony czas zmarnowała na "usadzenie" pacjenta, nie wytłumaczyła powstałej choroby. Podejście na pewno nie było kompleksowe do końca nawet nie dowiedziała się co mi dolega. Uprzejmość żadna. Nie polecam tego lekarza.

Nie polecam, Pani kazała się tytułować od wejścia, trzy razy zostałam pouczona, że znajduję się w gabinecie lekarskim. Czułam się jak w szkolnej ławce, przywołana do porządku. Masakra dla mnie.