lekarz Jadwiga Szymura-Kiszka

Trafiłam na Panią doktor w NiŚOM czyli wieczorową porą przy zaostrzeniu objawów. Pani doktor spokojna, kompetentna, dyskutuje z rodzicem o objawach i podejmuje rzetelny dialog. Dziecka na siłę nie próbuje uszczęśliwic, ma podejście i do dziecka i rodzica. Polecam

Fantastyczna pani doktor. Cierpliwa, dokładna, zna swoich pacjentów i doskonale się z nimi dogaduje. Przez kilka lat wizyt (czestych, bo z przedszkolakiem) nigdy nie zbagatelizowała sprawy. U niemowlaka jako jedyna od razu zauważyła wzmożone napięcie mięśniowe i asymetrię (czego przez kilka tygodni nie widziały dwie lekarki z innego ośrodka). Polecam serdecznie!

Polecam Panią doktor z całego serca. Zawsze pomocna, cierpliwa, wytłumaczy i dla mnie na plus że rozmawia również po śląsku 😁

Bardzo przystępna pani doktor. Wspaniale podejscie do dzieci, cierpliwa, wszystko wytlumaczy. Nigdy nie zbagatelizowala sytuacji, zawsze pomocna

Polecam bardzo. Miły kontakt bezproblemowe spotkanie po prostu super. Polecam bardzo serdecznie pozdrawiam J.D