lekarz Jadwiga Warpachowicz

Zdecydowanie odradzam leczenie u Pani doktor Warpachowicz. Wykonała mi zabieg konizacji szyjki macicy w znieczuleniu miejscowym. Podczas zabiegu byłam bardzo spięta, bo czułam ból, kłucie i pieczenie. Dosłownie trzymałam tyłek w powietrzu... Po zabiegu, zaczęłam odczuwać bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowo - krzyżowym i drętwienie lewej nogi. Po dwóch latach przeszłam poważną operację kręgosłupa ( pękł mi dysk i wylał się do przestrzeni międzykręgowej). Po nieudanym zabiegu wykonanym przez Panią doktor, zmieniłam lekarza, który był ogromnie zdziwiony, że wykonano mi tego rodzaju zabieg w znieczuleniu miejscowym, bo wykonuje się go w znieczuleniu ogólnym. Szczerze nie polecam!!!!

Witam polecam Panią Doktor z całego serca w zeszłym roku odbierała mi poród i to dzięki Pani doktor mój synek żyje i jest cały i zdrowy,gdyby nie szybka decyzja,która podjęła Pani doktor pewnie synka nie byłoby wśród nas. Polecam Pani doktor wspaniała

Byłam pacjentka pani dr od 20roku życia od zawsze miałam bardzo obfite i bolesne miesiączki zawsze było to tłumaczone,że taka moja uroda,jestem młodą i się wszytko ustabilizuje z czasem wkoncu po moich naciskach przepisała mi pani dr luteinę ale nie zleciła żadnych innych badań.Odziwo trafiła i miesiączki przestały tak doskwierac ale pojawił się nowy problem upławy które były bardzo intensywne i uniemożliwiały współżycie a pani dr tylko podawała leki na grzybicę pochwy ,które nic nie dawały i sugerowała że wymyślam bo wszytko jest w porządku.Chodzilam do niej prywatnie co pół roku od 6lat i przez ten czas ani razu nie zleciła jakichkolwiek badań.wkoncu poszłam do innej pani dr na konsultację też nie robiąc badań stwierdziła że to grzybica i przepisała kolejne tabletki ale pomogły na chwile.Zapragnelam zostać mamą i udało się zaszłam po kilku miesiącach.Nie czekając poszłam do kolejnego lekarza tym razem mężczyzny ginekologa i co się okazało że mam liczne polipy na endometrium i źle wyniki morfologii, żelaza i TSH przez co straciłam ciążę w 9tyg.Lekarz ewidentnie zarzucił,że to zaniedbanie i zbagatelizowanie problemu przez jedną i drugą panią dr.Teraz jestem pod opieką bardzo dobrego lekarza który wciąż poszerza swoje kwalifikację tylko szkoda,że musiałam tyle przejść.Moze była miła ale wiedzą i zainteresowanie pacjentem nie błyszczy.Chciałabym przestrzec przed p.dr Warpachowicz!!!!!

Bylam u pani doktor potwierdzic ciaze.. Bardzo niesympatyczna, zostalam potraktowana jak przedmiot. Jesli na kolejnej wizycie bedzie taka wredna to zmieniam lekarza

Ta kobieta jest umysłowo chora zwykła zlotowa A nie lekarz zero porady zero pomocy tylko liczenie kasy i daje skierowania na siłę do szpitala w którym i tak nie ma żadnych badań A sprzęt jest z epoki dinozaurów takich jak ta osoba która udaje dr. ....

Odradzam, nie polecam. Na oddział wstawiłam sie w 40 tyg. ciąży. Do 41 tyg nie zrobiono przy mnie nic. Pani doktor uparla Się, że urodze naturalnie, pomimo braku jakiegokolwiek rozwarcia. Bagatelizowala spadki tętna. Twierdziła, że skoro się unormowalo, wszystko jest w porządku. Następnego dnia, po badaniu, migiem dzwoniła na blok operacyjny. Syn przyszedł na świat przy znajomych ilościach wód( Pani doktor nie wiedziała jak przeciąć worek owodniowy, byleby nie uszkodzić dziecka) plodowych, owiniety pepowina dwa razy wokół szyji. Po otrzymaniu badania łożyska pragnę powiedzieć, że to cud, że moje dziecko żyje. Rozległe zawały łożyska i liczne zlogi fibrynoidu, zaburzenia w przepływach tetniczych. Nigdy więcej wizyt u Pani doktor, ani nigdy więcej porodu w chodzieskim szpitalu.

Jednym słowem ŻENADA!! Tacy ludzie jak Pani "lekarz" Warpachowicz nie powinni przyjmować w szpitalu, ani nawet tam sprzątać. Pojechaliśmy w nocy do szpitala na izbę przyjęć, ponieważ moja dziewczyna w ciąży dostała duszności i ogromnego bólu brzucha. Bardzo duże wątpliwości budzą kompetencje "ginekologa" który chce w 20 tygodniu ciąży robić USG dopochwowo, a wymienione wyżej dolegliwości zalicza do nerwobóli. Jest sarkastczna i udziela zdawkowych odpowiedzi zostawiając pacjentkę w niepewności. Pani lekarz jest niedelikatna w badaniu i traktuje swoich pacjentów z góry. Zdecydowanie odradzam.

Zdecydowanie odradzam.

Polecam z całego serca panią doktor prowadziła mi dwie ciążę. I na pewno to będzie mój lekarz do końca.

Witam. Mam takie pytanie ,w którym tyg. pani W powiedziała wam o płci dziecka ,a tak ogólnie bardzo polecam miła pani

Witam. Mam nadzieje ze nikt mojej opinii nie wezmie za prowokacje. Na wejsciu zostałam powitana słowami "czego znowu ode mnie chcesz" gwoli ścisłości była to druga wizyta w przciągu dwóch miesięcy i to prywatnie 13 tydz. Ciąży. Byłam padnięta. Dwoje z trojki moich dzieci jest chore. Ja z cukrzyca ciazowa przebywam na l4. Miewam zawroty glowy i zasypiam kilka razy w ciagu dnia. Nie jestem ich juz w stanie ogarnac dlatego poprosilam meza by wzial opieke na dziecko z pracy. Chcialam aby pani doktor mnie wysluchala i wystawila zaswiadczenie o mojej niezdolnosci do opieki nad dziecmi bo tego wymagal zaklad meza. Chodzilo o pare dni bym doszla do siebie badz znalazla sie w szpitalu gdzie by mi pomogli. Pani W nie chciala mnie sluchac tylko powiedziala ze maz ma isc do pracy a nie siedziec w domu bo nie bedziemy mieli na utrzymanie...Skąd to wie? .....Mowi- to ze jestes w ciazy to nie znaczy ze jestes chora . No i wtedy doszlo do mnie ze wogole nie sluchala co do niej mowilam. Tyle do rego o niej slyszalam a potraktowala mnie kobiete w ciazy jak jakiegos smiecia czy niedorozwoja. Jestem zla i chce aby ludzie uslyszeli ze nie dla kazdego super pani W jest super