lekarz Jadwiga Wolańska

2,7
2,7

Witam moja opinia jest trochę inna ,pani doktor przede wszystkim kompetentna ,uprzejma , próbująca znaleźć rozwiązanie problemu , nie leczy na siłę tego czym ma się zająć np.ortopeda.Pozdrawiam i życzę i życzę miłej pracy.

Witam,bardzo niemila "pani doktor"starszych ludzi leczy przez tele-porade,najlepiej zeby pacjenci siedzieli w domu i niezawracali paani dooktor glowy.Jesli zadzwonilem do gabinetu dlaczego tak jest to uslyszalem jakies paragrafy i ze jest pandemia i niepomoglo moje tlumaczenie ze tescie sa zaszczepieni

Jestem starszym, schorowanym człowiekiem który kierując się sugestiami pani recepcjonistki zapisał się do p. Wolańskiej. Doktor Wolańska wydaje się być miłym i uczynnym człowiekiem, jednak pozory mylą. Jest osobą samolubną, rozchwianą emocjonalnie, z góry patrzącą na swoich pacjentów. Nagminnie spóźnia się do pracy nawet kilka godzin, lub wcale nie przychodzi w danym dniu. Jeżeli już dotrze do gabinetu, pierwszą czynnością jest pokrzykiwanie na pacjentów, że jak ona czeka to nikogo nie a dzisiaj tyle się "zwaliło". Musicie poczekać, informuje i wstawia wodę aby wypić poranną kawę i poplotkować z recepcjonistką. Kolejna godzina z głowy! Pni doktor jest stale zajęta, zawsze bardzo się spieszy i musi wyjść jeszcze przed godzinami pracy bo ma do załatwienia "urzędowe" sprawy. Musi dopilnować dzieci, albo pracowników w nowo wybudowanym domu a mąż za granicą. Pani doktor jest bardzo arogancka w stosunku do pacjentów i często zdarza się, że ktoś wysłucha bardzo niegrzecznych słów pod swoim adresem. Nie polecam p. doktor Jadwigi Wolańskiej!