lekarz Jadwiga Zaręba-Chylińska

Psychiatra

Byłam u tej pani jakiś czas temu i potwierdzam poniższe opinie. To jest dramat. Kobieta jest nawiedzona i skrzywiona na punkcie religijnym. Robi uwagi do wyglądu, wykształcenia ( jest lani po studiach i nie pracuje pani w zawodzie), do życia osobistego. Gdybym wtedy została dobrze zdiagnozowana to pewnie obecnie uniknęłabym wielu dodatkowych aspektów nerwicy. Obecnie konsultuję się z lekarzem w Warszawie i to jest szok jak odmiennie może wyglądać wizyta. Czy w ogóle ktoś kontroluje pracę takich lekarzy???

NIe polecam tej pani Jadwigi Zaręby Chylińskiej .... jestem od trzech lat leczona na nerwicę lekową z przewagą mysli natretnych ... lekka depresją .. pani dr nie ma jak dla mnie pojecia o pacjentach nie zapoznała się z histoirią choroby ,, ponadto bardzo nie miła , krzyczy , ja poczułam się jak chora psychicznie ,,, zero z nią kontaktu ,,, nie słucha ,,,, zadaje jak dla mnie nie istotnę pytania ... tragedia odradzam ,,, przepiusuje lekki nie związane z zaburzeniemi tragedia nigdy wiecej ,,, ta pani powinna leczyć się sama jest już w takim wieku że nie nadaje się do ludszi mlodych .... ja szczerze boję się jej diagnoz ,,,, bo są nie trafione wiecej tym krzywdy wyrzadzi niż pomoże

Radzę omijać szerokim łukiem. Jedyne co pani doktor jest w stanie zrobić z ewentualnymi zaburzeniami pacjenta, to jeszcze je pogłębić. Zero empatii czy wrażliwości, tak wydawałoby się ważnych w tym zawodzie. Pani Zaręba-Chylińska jest niemiła i arogancka, nieprzyjemna i uszczypliwa. Potrafi robić przytyki do wyglądu pacjentów, co jest już chyba szczytem bezczelności. Przebywanie w towarzystwie pani doktor nawet dla ludzie z silną psychiką byłoby zapewne trudne i męczące, dla wrażliwych pacjentów to prawdziwa trauma. Z całego serca odradzam.