lekarz Jadwiga Zielińska

Pediatra

Widać, że opinie są ustawiane. Przemawia za tym zbieżność fraz i styl tej samej osoby - autora wszystkich opinii. Zapewne hymny pochwalne pod swoim adres wznosi sama zainteresowana lekarka.

Mój 5 letnia córeczka daje się zbadać tylko pani doktor. Ostatnio przeprowadziliśmy się do innej dzielnicy, ale nadal jeździmy do placówki, w której przyjmuje dr Zielińska. Jest nieoceniona. Doskonały fachowiec, który w pacjencie widzi człowieka, a nie jednostkę chorobową.

Pani doktor leczyła mnie jako dziecko a teraz leczy moje dzieci. Jest bardzo doświadczonym lekarzem, jednocześnie cały czas poszerza swoje kompetencje uczestnicząc w wykładach i szkoleniach. Mam do niej pełne zaufanie, a dzieci bardzo ją lubią. Przy tym jest serdecznym, cierpliwym człowiekiem, w świetnym kontakcie z dziećmi. I zywym dowodem na to, że państwowa służba zdrowia też zatrudnia wysokiej klasy specjalistów, do tego z powołaniem.

Wieloletnie doświadczenie i świetne podejście do dzieci.

Wieloletnie doświadczenie i świetne podejście do dzieci.

Lekarz, który kocha swój zawód, z wzajemnością!

Lekarz, który kocha swój zawód, z wzajemnością!