lekarz Jadwiga Zielińska

дуже професійний і уважний лікар, рекомендую! вона підтримує наших хворих дітей в одужанні, завжди терпляча і привітна

Dr Jadwiga Zielinska is an amazing doctor, she is by far the best pediatrician I've met in my life. Apart from being highly professional, she is understanding, calm and very patient. After detailed interviews, blood tests and physical examinations she found a solution for my teenager son's health issues which were lifelong and couldn't be resolved by many others.

Jesteśmy stałymi pacjentami dr Zielińskiej i nie wyobrażamy sobie zmiany lekarza na jakiegokolwiek innego. Najlepsza!

Jedyna lekarka która potrafi sprawić że moje dzieci nie boją się gabinetu i badań. Cierpliwa, wyrozumiała i fachowa.

Rośnie drugie pokolenie pacjentów leczonych przez Panią Doktor, to chyba najlepsza recenzja i dowód na zaufanie, jeśli dawni mali - teraz dorośli pacjenci wracają do tej samej lekarki ze swoimi dziećmi.

Świetna lekarka widać że z powołania uprawia swój zawód. Zanim zapisałam do niej synka zrobiłam wywiad wśród koleżanek, nie chciałam narażać dziecka na kontakt z przypadkowym lekarzem. Rekomendacja okazała się trafiona, synek jest pod opieką pani doktor już kolejny rok i jesteśmy bardzo zadowoleni.

PAni dr leczyla mnie jako dziecko a teraz leczy moje dzieci, jestem pod wrazeniem jak pamieta nasze wszystkie choroby i wie jak dzieci reaguja na ktore leki. Jestesmy wdzieczni ze mozemy korzystac z jej doswiadczenia i cierpliwosci bo dzieci jak to dzieci potrafia czasami dac popis ale pani dr zawsze z usmiechem podchodzi do pacjenta i cierpliwosc ma anielska.

Widac ze pani doktor zalezy zeby rodzic ktory przychodzi na wizyte zrozumial zalecenia. Jest kompetentna oraz uprzejma. Najlepsze podejscie do dzieci.

Pediatra przez duże P! Dzięki niej nasze dzieci nie boją się wizyt lekarskich, a my nie stresujemy się niepotrzebnie. Pani doktor poświęca swoim pacjentom tyle czasu ile potrzebują, z nią czujemy się bezpieczni.

Zdecydowanie godna polecenia. Od wejscia do gabinetu widac ze ma sie do czynienia z osoba kompetentna, profesjonalna, a jednoczesnie bardzo mila i doskonale dogadujaca sie z pacjentami, malymi i wiekszymi.