dr Jadwiga Zimmer

Laryngolog

Dwa razy byłem leczony na oddziale pani doktor. Po kilku latach leczenia przez innych lekarzy dr Zimmer postawiła właściwą diagnozę Miałe dwa udane zbiegi laryngologiczne, mój stan zdrowia poprawił się w 100%. Doktor Zimmer to świetna specjalistka polecam

Pani dr łaskę robi, że zajmie się pacjentem. pani dr obrażona, nieprzyjemna! Wizyta trwała 3 minuty i niewiele się udało podczas niej dowiedzieć.Nawet nie chciała zaglądnąć dziecku do gardła.Dowiedzieliśmy się tylko,że migdały (3 i boczne) trzeba wyciąć.W szpitalu Żeromskiego dostaliśmy termin, ale operację przeprowadzał jakiś stażysta, którego jak byliśmy do kontroli już nie było bo wyjechał.