mgr Jagna Skóramgr Jagna Skóra - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Jagna Skóra

Dietetyk

Dyplomowany dietetyk medyczny, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, członkini Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków.
Swoje zalecenia żywieniowe opiera na naukowych podstawach z rzetelnych ...

Swoje zalecenia żywieniowe opiera na naukowych podstawach z rzetelnych źródeł. Wiedzę ze studiów stale poszerza na licznych konferencjach, szkoleniach oraz śledząc publikacje naukowe. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, dostosowując zalecenia nie tylko do stanu zdrowia pacjenta, ale także do jego upodobań kulinarnych.
Jej celem jest uwolnić pacjenta od „diet” i małymi krokami nauczyć, że można jeść z przyjemnością, bez poczucia winy i problemów z wagą lub zdrowiem. Gdy dobre nawyki żywieniowe nie oznaczają rezygnacji ze smacznego jedzenia, mają szansę stać się stałym elementem stylu życia.

Polecam Panią Jagnę, jako bardzo profesjonalną i merytoryczną dietetyczkę. Reprezentuje to, czego szukałam: bardzo rozległa wiedza, kompetencja i życzliwość. Poważne podejście do pacjenta, odpowiada na każdego mail`a. Założyłyśmy cel i konsekwentnie do niego dążyłyśmy. Bez ciśnienia, głodówek i burczenia w brzuchu. Cel osiągnięty, organizm ustabilizowany. A poza tym jest to bardzo miła i sympatyczna osoba :-)

Pani Jagna jest trzecim dietetykiem, z którym rozpocząłem współpracę, postanowiłem napisać tę opinię, bo rezultaty, które osiągnąłem są więcej niż zadowalające. Pomyślałem, że do trzech razy sztuka i jestem bardzo zadowolony ze swojego wyboru. Przede wszystkim rzetelna wiedza, która wyróżnia Panią Jagnę spośród tych dietetyków z którymi współpracowałem. Myślę, że ma tu znaczenie to, iż Pani Jagna jest Dietetykiem Medycznym po Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Po drugie, umiejętność odczytywania potrzeb i preferencji. Wiem, że nie należałem do prostych przypadków- hipercholesterolemia i cukrzyca oraz nieregularne posiłki. Ta opinia jest podziękowaniem dla Pani ...

Przede wszystkim rzetelna wiedza, która wyróżnia Panią Jagnę spośród tych dietetyków z którymi współpracowałem. Myślę, że ma tu znaczenie to, iż Pani Jagna jest Dietetykiem Medycznym po Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Po drugie, umiejętność odczytywania potrzeb i preferencji. Wiem, że nie należałem do prostych przypadków- hipercholesterolemia i cukrzyca oraz nieregularne posiłki. Ta opinia jest podziękowaniem dla Pani za to, że dzięki Pani znów czuję się o 10 lat młodszy niż byłem.