mgr Jagoda Podkowska

Dietetyk

Jagoda to świetny specjalista, przede wszystkim tłumaczy i uczy nowego stylu odżywiania a nie tylko rozpisuje diety. Ma ogrom cierpliwości, a wizyta u niej jest zawsze w przemiłej atmosferze. W razie potrzebujemy szybko reaguje na zmiany czy pytania, jest dostępna też pomiędzy wizytami więc cały czas ma się poczucie zaopiekowania. Jeśli ktoś chciałby zmienić cokolwiek w swoim odżywianiu to wizyta u Jagody będzie strzałem w 10!

Profesjonalne i analityczne podejście do pacjenta, po wykonaniu pomiarów i badań, aby dobrać właściwy sposób odżywiania względem sposobu codziennego funkcjonowania i treningów, które de facto stały się efektywniejsze, a sylwetka zmieniła się zgodnie z założeniami

Pani Jagoda to najlepszy specjalista. Brak słów do opisania mojej wdzięczności. Dzięki niej od 5 lat znowu jestem szczęśliwy, mogę cieszyć się życiem i kolarstwem. Z amatora zrobiła ze mnie półzawodowca 😁 Szczerze polecam, nikt nie będzie zawiedziony.

Szczerze polecam, nikt nie będzie zawiedziony.

Jako trener kolarstwa, mam świadomość jak ważnym elementem codziennej pracy i wyników jest odpowiednia dieta. Moi zawodnicy współpracują z Jagodą od pięciu lat, i z pełną świadomością mogę stwierdzić, że ta współpraca przyczyniła się do poprawy ich wyników. Sam również korzystam z porad i zaleceń Jagody, co pomaga mi w osiągnięciu odpowiedniej dyspozycji na wyścigi, oraz poprawia moje samopoczucie i stan zdrowia. Polecam!

Bardzo profesjonalny sprzęt i przemiła pani dietetyk. Polecam. W sposób profesorski potrafi wytłumaczyć błędy w żywieniu i dostosować odpowiednie metody i podejście do jedzenia.

Po kilku latach nieudanej walki z nadwagą zdecydowałem się na współpracę z dietetykiem. Jagodę polecił mi znajomy klubu kolarskiego. Dodatkowym impulsem było to, że Jagoda pomaga innym sportowcom amatorom i nie tylko. Niezwykle cenne jest to, że dieta jest dopasowana do uprawianego sportu (w moim przypadku kolarstwa), do trybu życia np. pracy, treningów, odpoczynków i co najważniejsze składa się w moim przypadku wyłącznie z produktów, które lubię. Na efekty trzeba było trochę poczekać ale było warto: wreszcie mam prawidłową masę ciała, na treningach i co ważniejsze na wyścigach nigdy nie ...

Na efekty trzeba było trochę poczekać ale było warto: wreszcie mam prawidłową masę ciała, na treningach i co ważniejsze na wyścigach nigdy nie miałem uczucia braku energii.
Wreszcie zrozumiałem co to jest "ładowanie węglami" i jak świetnie działa w trakcie wyścigów :)
Jest to świetny specjalista i bardzo zaangażowany w swoją prace i współpracę z pacjentem.
Jej pomoc i rady pozwalają osiągnąć cel. Polecam ją swoim znajomym.

Jestem bardzo zadowolony z pracy z Panią Jagodą. Dieta została przygotowana dokładnie pod zaplanowane cele i dała zakładane rezultaty w założonym czasie. Pani Jagoda chętnie odpowiadała na wszelkie pytania a Swoją osobowością i profesjonalizmem motywowała do przestrzegania zaleceń. Oby więcej ludzi podchodziło z taką pasją do swojej pracy !

Współpracuję z Jagodą Podkowską od 2017 roku, który był moim najlepszym sezonem startowym w biegach ultra. Dwa rekordy Świata w biegu 24h i wygrany z rekordem trasy Spartathlon 246 km jest tego potwierdzeniem. Zrozumiałam dzięki niej co jest ważne w mojej diecie i najważniejsze, że potrafię pewne zmiany utrzymać do dzisiaj. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie na stałe.

Do Jagody trafiłem z polecenia od znajomego Sportowca. Potrzebowałem profesjonalnej opieki bo szykowałem do zawodów w Kickboxingu w niższej kategorii wagowej. Bardzo ważne dla mnie bylo to aby oprócz zrobienia wagi na walke, zostalo jak najwięcej siły i kondycji. Gdy sie z nia spotkałem i porozmawialiśmy okazało sie, że sama trenowała sporty walki więc doskonale wiedziała jak wygląda moj problem. Cała praca poszła spokojnie i planowo mimo dość ograniczonych możliwości czasowych. Od tamtej pory po rozmowach i wskazówkach ktore mi udzieliła nie mam problemu ani stresu związanego z trzymaniem czy ...

Cała praca poszła spokojnie i planowo mimo dość ograniczonych możliwości czasowych. Od tamtej pory po rozmowach i wskazówkach ktore mi udzieliła nie mam problemu ani stresu związanego z trzymaniem czy zbijaniem wagi.

Do Jagody trafiłem z polecenia kilka lat temu. Dość szybko dostrzegłem efekty naszej współpracy. Oprócz poprawy sylwetki i co za tym idzie samopoczucia przygotowywała mnie żywieniowo do startów krajowych i zagranicznych w crosstriathlonie, maratonach MTB i wyścigach ultra. Nie było pytania, na które nie znała by odpowiedzi lub odpowiadała wymijająco. Wyjątkowo sympatyczna osoba z dużym bagażem doświadczeń w sporcie przez duże S.