Moja terapia pod okiem Pani Jagody trwa już dwa lata. Był to czas, dość intensywnych ćwiczeń, który dzięki wsparciu Pani Jagody przyniósł bardzo dobre efekty. Dodatkowo forma prowadzenia zajęć jest bardzo interesująca, miła oraz radosna.

Pani Jagoda jest świetnym fachowcem. Jestem bardzo zadowolona z pracy jaką wykonywała z moimi dziećmi ponieważ ma bardzo dobre podejście do dzieci. Już po kilku spotkaniach ja, a także wychowawczyni moich dzieci zauważyłyśmy kolosalną poprawę w mowie i rozwoju intelektualnym. Rodzicom udziela rewelacyjnych porad pod względem logopedycznym, a także pedagogicznym. Ja i moje dzieciaki jesteśmy zauroczeni panią Jagoda.

Bardzo pozytywnie oceniam fachowośc i zaangażowanie pani Tuchowskiej.

Bardzo pozytywnie oceniam fachowośc i zaangażowanie pani Tuchowskiej.

Doskonały fachowiec! Po dwóch latach ciężkiej pracy Pani Jadzia skorygowała fatalne błędy wymowy mojego syna. Efekt jest zachwycający. Syn odnosi wspaniałe sukcesy w recytacji i pięknym głośnym czytaniu.