lekarz Jakub Artur Baldlekarz Jakub Artur Bald - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lekarz Jakub Artur Bald

Psychiatra

Aby zapisać się na wizytę wejdź tutaj:

Aby zapisać się na wizytę wejdź tutaj:

Polecam . Regularnie uczęszczam na wizytę od trzech miesięcy po miesiącu byłam w stanie już normalnie funkcjonować .

Najlepszy psychiatra w Polsce! Ulga już po kilku dniach, a doskonale efekty leczenia ledwie po kilku tygodniach!

Zawsze byłem negatywnie nastawiony do leczenia tabletkami, dlatego zgłosiłem się do lekarza tej specjalizacji dopiero, gdy zacząłem zawalać dosłownie wszystko oraz żeby o tym zapomnieć coraz więcej piłem.... Gdybym wiedział wcześniej, że leczenie może być tak skuteczne, to nie zmarnowałbym blisko 2 lat życia. Nie mniej, lepiej późno niż wcale (choć jeszcze lepiej od razu). Po pierwszej wizycie plan działania, leki, terapeuta uzależnień... Wszystko co zepsułem w 2 lata, prawie naprawiłem w 2 mce. Doktor Bald czyni cuda! Ktoś niżej napisał, że to najlepszy psychiatra w Łodzi i to chyba najlepsze podsumowanie! POZDRAWIAM, MAREK!

Idąc na wizytę kierowałem się opinią sprzed 2 dni i potwierdzam, co w niej napisane. U doktora otrzymasz pomoc nawet w czasie epidemii. W dodatku bezpiecznie. Na uwagę zasługuje dokładny wywiad w tym ankieta w rejestracji pozwalająca zapobiegać wizytom osób z dużym ryzykiem zarażania wirusem aby pacjenci nie zakażali się wzajemnie, ani nie zarażali personelu.

MIŁE ZASKOCZENIE W DOBIE EPIDEMII! Nie spodziewałam się, że w czasie epidemii uda mi się uzyskać jakąkolwiek pomoc. - Więlu psychiatrów (również mój dotychczasowy) pozamykała gabinety w obawie przed wirusem zostawiając swoich pacjentów bez leków i bez leczenia. A tutaj nie dość, że wizyta mogła odbyć się bez przeszkód, to prefesjonalne przygotowanie przychodni do obecnej sytuacji okazało się naprawdę imponujące. - Ankiety, dokładny wywiad, pomiar temperatury, możliwość zakupienia maseczki - to wszystko w rejestracji, w której panie rejestratorki były oddzielone szybą i miały na twarzach maseczki. Doktor Bald przyjmował w ...

MIŁE ZASKOCZENIE W DOBIE EPIDEMII!
Nie spodziewałam się, że w czasie epidemii uda mi się uzyskać jakąkolwiek pomoc. - Więlu psychiatrów (również mój dotychczasowy) pozamykała gabinety w obawie przed wirusem zostawiając swoich pacjentów bez leków i bez leczenia. A tutaj nie dość, że wizyta mogła odbyć się bez przeszkód, to prefesjonalne przygotowanie przychodni do obecnej sytuacji okazało się naprawdę imponujące. - Ankiety, dokładny wywiad, pomiar temperatury, możliwość zakupienia maseczki - to wszystko w rejestracji, w której panie rejestratorki były oddzielone szybą i miały na twarzach maseczki. Doktor Bald przyjmował w masce i przyłbicy, w gabinecie pachniało środkami dezynfekującymi. Można było czuć się bezpiecznie. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, a najbliższe kolejne będą telefoniczne.

Zgadzam się z przedmówcami, którzy dali 5 gwiazdek. Bardzo polecam Doktora! Chciałam krótko, a okazuje się, że musi być co najmniej 100 znaków. Co by tu więcej napisać? - Jestem zadowoloną pacjentką od pół roku.:-)

Skutecznie i szybko wyciągnął mnie z ciężkiej depresji po stracie bliskiej osoby. Bardzo polecam doktora Balda!

Pierwsza wizyta nie była przesadnie długa, ale w porównaniu ze znacznie dłuższą u innej lekarki doktor zebrał dokładniejszy wywiad, zwłaszcza jeśli chodziło o charakter moich dolegliwości. Pytał o oczekiwania w stosunku do leczenia, przedstawił kilka opcji wskazując zalety i wady każdej z nich. Ogromny plus również za to, że z doktorem jest doskonały kontakt pomiędzy wizytami!

Najlepszy fachowiec! Leczę się u niego od pół roku i żałuję tylko, że nie trafiłam do niego wcześniej.

Doskonały Lekarz! Wcześniej bezskutecznie leczyłam się kolejno u dwóch innych lekarzy. Dr Bald zmienił rozpoznanie i w związku z tym leczenie. Przyniosło to niespodziewanie dobre (bo już straciłam wszelką nadzieję) efekty.