mgr Jakub Bednarek

Fizjoterapeuta, Wizyty domowe

Napiszę tak jak moi poprzednicy. Profesjonalista. Dosłownie postawił mnie na moją nogę. Miałam duży przykurcz,naderwane ncl,naderwane boczne. Wyprostowalam nogę po 4 wizytach u Kuby. Gorąco polecam.Nie trzeba szukać daleko specjalistów. Mamy ich w Gliwicach. Jednym z nich jest Kuba.☺

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta,odpowiedni dobór terapii oraz wysoka kultura pracy i osobista pozwalają polecić Pana Jakuba jako doskonałego fizjoterapeutę.

Bardzo mi pomogl w moich silnych bolach ramienia. Zna sie na rzeczy perfekcyjnie,od razu postawil diagnoze i zaczal leczenie. Teraz moge normalnie funkcjonowac. Godny zaufania i szczerze polecam-jednym slowem profesjonalista.

Fachowe podejscie do pacjenta. Pan Jakub wszystko mi wytlumaczyl, zaznajomil mnie z metoda leczenia i po pierwszej wizycie juz czulam ulge. Poswieca tez sporo czasu na osobe. Wizyta trwala az godzine. Szczerze polecam!

Poswieca tez sporo czasu na osobe. Wizyta trwala az godzine. Szczerze polecam!

Udałem się z bólem pleców ,z problemem chodzenia-potrafił szybko postawić diagnoze i dobrał odpowiednie zabiegi-rehabilitacje.Polecam!

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Gliwice"?

44-100 Gliwice

Przychodnia "Medicus" Przemysław Wilczewski