2,9
2,6
2,9
2,7
2,7

Pan "doktor" jest specjalistą w spychologii. U niemowlaka z ewidentnymi objawami nietolerancji pokarmowej doszukuje się zapalenia pechęrza lub jelit (dwóch innych lekarzy zgodnie stwierdziło, ze przy tego typu zapaleniach dziecko miałoby szereg objawów, które u mojego dziecka nie występują, a nieleczone wręcz doprowadziłyby nawet do rozwinięcia sepsy). Pan doktor zlecił również szereg badań które również niczego nie wniosłyby do tematu. Dziecko również na wizycie miało mocno odparzoną pupę , na moją prośbę o jakąś maść, lekarz odmówił i zalecił stosowanie sacholu (maści na dziąsła), całe szczęście nie podałam jej dziecku, bo mogłoby się to zakończyć fatalnie. Pediatra jak usłyszał co nam zalecono, nie mógł wyjść ze zdumienia, ze jakikolwiek lekarz mógł coś takiego zalecić. Wizyta przebiegła w niemiłej atmosferze, lekarz nie dał mi skończyć przedstawiać problemu, notorycznie wchodził mi w słowo (oczywiście nie przerywał mi po to zeby coś doprecyzować czy rozszerzyć omawiane przeze mnie zagadnienie, przerywał mi wyłącznie po to zeby bez wysłuchania w pełni problemu stwierdzić, ze problem jest gastrologicznym a nie alergologiczny). Badanie dziecka przeprowadzone powierzchownie. Lekarz tylko osłuchała dziecko. " Na pokaz" zajrzał do gardła, ale nie sądzę aby cokolwiek tam zobaczył biorąc pod uwagę jak niewiele otworzył buzię, nawet nie obejrzał skóry dziecka, nie odwrócił na brzuszek, aby zobaczyć czy dziecko nie ma na skórze różnych zmian alergicznych. Wizyta przebiegła w niemiłej atmosferze, a "doktorowi" zależy jedynie na zainkasowaniu pieniążków. Brak empatii czy podstawowej wiedzy medycznej

Nie polecam . Córka Nie całe dwa lata z gorączką 40,2 pierwsze słowa pseudolekarza czemu państwo nie poszli najpierw do lekarza pierwszego kontaktu plus dwie godziny w poczekalni bo pan doktor nie miał czasub

Lekarz godny polecenia. Trafnie stwierdził chorobę, dał dobre leki, dziecko szybko doszło do siebie. Polecam.

Antypatyczny typ. Zero podejscia do dziecka - traktuje pacjentów jak kurczaki na tasmie produkcyjnej. Wrazenia pierwszego nie bede szcz opisywac - w pysku guma i mlaskanie przezuwania - tyle starczy. Odpowiada jakby robil pacjetowi łache. Traktóje pacjetki z góry. zwłaszcza matki. Ojców nie - widocznie nie ma odwagi. (ocena po spotkaniu go na Spornej)

(ocena po spotkaniu go na Spornej)

Bardzo polecam.Ja mam inne odczucia, niż poprzedniczka. Bardzo wnikliwy doktor, dzięki temu, że wypytał mnie o chyba wszystkie objawy świata, okazało się, że moje dziecko choruje na zupełnie inną chorobę, niż podejrzewali lekarze, którzy wcześniej ją badali. Potwierdziło się to w badaniach (RTG). Niestety przy natłoku pacjentów, których ma tam izbie przyjęć wiecznie się śpieszy, lecz to nie przeszkadza mu w tym, żeby nie odpuścić żadnemu istotnemu szczegółowi, moje dziecko zbadał bardzo dokładnie, i nie żałował na to czasu, mimo, że mu ciągle przeszkadzali. Cieszę się, że na niego trafiła moja córka.

Lekarz bez kompetencji. Przez niego moje dziecko omal nie znalazło sie po drugiej stronie. Nie słuchający rodzica pod względem objawów. Masakra nikomu bym go nie polecila

wspaniały lekarz Dokładny , nie reklamuję ale jestem pelen zachwytu

wspaniały lekarz Dokładny , nie reklamuję ale jestem pelen zachwytu