lekarz Jakub Blicharz

Życzliwy człowiek i wspaniały lekarz. Życzę każdemu pacjentowi , aby był pod opieką tak wspaniałego lekarza, który z ogromną wiedzą i życzliwością

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze...brak słów by opisać jak dobrym jest człowiekiem. Życzę Panu Doktorowi wielu sukcesów, ponieważ niestety odchodzi z naszej przychodni. Szczęściarze, którzy na Niego trafią.

Wyjątkowy lekarz- profesjonalne podejście do pacjenta i jego problemu, niespotykana cierpliwość , życzliwość i zaangażowanie. Lekarz o szerokim zakresie wiedzy-bardzo kompetentny. Poświęci Wam na wizytę tyle czasu ile potrzebujecie dokładnie wszystko tłumacząc. Mam nadzieję, że zostanie w mojej przychodni na dłużej .Szczerze wszystkim polecam

Wspaniały, młody człowiek. Był na wizycie domowej u mojego taty. Wykazał się wyjątkową empatią i wiedzą. Wszystko dokładnie wytłumaczył schorowanemu ojcu. Jestem pod wielkim wrażeniem kompetencji i takiej ludzkiej wrażliwości Pana doktora.

Wciąż poszukujesz " Tczew"?

Al. Wolska Polskiego 5

80-180 Gdańsk
MEDI-MEDIC Centrum Medyczne
Przedszkolna 46
83-050 Kolbudy
NZOZ "Poradnia Zdrowia Psychicznego"
Al. Wojska Polskiego 5