lek. med. Jakub Bryll

CMD, Ortopeda

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Wykonuje zabiegi z zakresu endoprotezoplastyki stawów biodrowych i kolanowych, artroskopię stawów, operacje korekcyjne deformacji stóp.
Zajmuje się leczeniem operacyjnym złamań i uszkodzeń tkanek miękkich. Diagnozuje i leczy operacyjnie zmiany nowotworowe kości.

Jestem pacjentem pana dr. Jakuba Brylla od połowy 2016 roku. Cierpię na chorobę zwyrodnie-niowa stawów biodrowych objawiającą się przewlekłymi i bardzo dokuczliwymi bólami. W grudniu byłem operowany przez dr. Jakuba Brylla (wstawienie endoprotezy lewego stawu biodrowego). Zabieg przebiegł pomyślnie, a bóle lewego biodra ustąpiły (cóż za ulga !!!). Obecnie czekam na operację prawego stawu biodrowego. Według mojej opinii pan dr Jakub Bryll jest bardzo dobrym chirurgiem ortopedą, który w sku-teczny sposób potrafi pomóc pacjentowi. Robi to z zaangażowaniem i życzliwością. Poza tym umie nawiązać kontakt z pacjentem i wyjaśnić mu ...

Według mojej opinii pan dr Jakub Bryll jest bardzo dobrym chirurgiem ortopedą, który w sku-teczny sposób potrafi pomóc pacjentowi. Robi to z zaangażowaniem i życzliwością. Poza tym umie nawiązać kontakt z pacjentem i wyjaśnić mu szczegółowo, ale jednocześnie w zrozumiały sposób, przyczyny dolegliwości i sposób ich leczenia.
Z czystym sumienie mogę polecić pana dr. Jakuba Brylla wszystkim, którzy mają problemy orto-pedyczne. Jest to naprawdę świetny lekarz i człowiek.

W połowie września 2017 r. przeszłam operację wstawienia endoprotezy stawu biodrowego w Szpitalu WIM przy ul. Szaserów w Warszawie. Zabieg przeprowadził pan dr Jakub Bryll i wykonał go perfekcyjnie, co potwierdziły badania rtg. Nie mam wątpliwości, że dzięki temu chodziłam bez kul już 7 tygodni po operacji. Chciałabym też podkreślić przyjazne i empatyczne podejście pana doktora do pacjenta przed i po operacji, co było dla mnie równie ważne. Bardzo obawiałam się tego zabiegu, ale dzięki temu podejściu na salę operacyjną wjeżdżałam z pełnym zaufaniem, a po operacji czułam się także należycie "zaopiekowana". Polecam wszystkim pana doktora Brylla jako godnego zaufania i w pełni profesjonalnego lekarza.

Pan dr Jakub Bryll to ortopeda traumatolog, którego z pełną odpowiedzialnością polecam.To doskonały lekarz, a przy tym ciepły dobry człowiek. 9 maja 2017 pan dr Bryll przeprowadził mi protezoplastykę stawu kolanowego. Od tego czasu upłynęło trzy tygodnie.Dziś mam już zdjęty szew, kolano jest sprawne i nie boli a ja bardzo sprawnie się poruszam. To wszystko dzięki P doktorowi, którego poznałam tuż przed operacją i który po zabiegu czuwał i nadzorował moje dochodzenie do zdrowia.Tą drogą pragnę podziękować P. doktorowi i polecić jego fachową wiedzę i doświadczenie wszystkim,którzy mają potrzebę korzystania ...

To wszystko dzięki P doktorowi, którego poznałam tuż przed operacją i który po zabiegu czuwał i nadzorował moje dochodzenie do zdrowia.Tą drogą pragnę podziękować P. doktorowi i polecić jego fachową wiedzę i doświadczenie wszystkim,którzy mają potrzebę korzystania z pomocy ortopedy. Z wyrazami najwyższego szacunku Halina Kolibabska

27 kwietnia 2017 roku Pan Doktor przeprowadził operacje endoprotezy stawu biodrowego. Operacja była bardzo skomplikowana. Bałem się, że nie będzie można jej przeprowadzić. Pan Doktor Bryll podjął się zabiegu. Jestem 1,5 miesiąca po operacji. Czuję się znakomicie. Pełny profesjonalizm ze strony Pana Doktora. Do tego pełna informacja o zabiegu. Zainteresowanie przeogromne. Do tego uśmiech i pogodne podejście do pacjenta, po których mijały dolegliwości związane z zabiegiem. Każdego dnia dziękuję Bogu, że spotkałem Pana Doktora na swojej drodze. Oby takich lekarzy było więcej. Dziękuję Panu

Każdego dnia dziękuję Bogu, że spotkałem Pana Doktora na swojej drodze.
Oby takich lekarzy było więcej.
Dziękuję Panu

Pan doktor to wspaniały lekarz i człowiek. Pełen profesjonalizm w pracy a przy tym normalne ludzkie traktowanie pacjenta. Doktor jest z pacjentem caly czas od pierwszej rozmowy przed zabiegiem do odwiezienia na salę pooperacyjna, codziennie rano odwiedza i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Również dla rodziny pacjenta znajduje czas by udzielić informacji. Bardzo pogodny, pełen empatii i bezinteresowny lekarz a w dzisiejszych czasach trudno o takich. Doktorze dziękuję za nowe biodro. Warto było jechać do Pana 250 km. Z całego serca życzę Panu wszystkiego dobrego!!!

Jestem pacjentką Dr Jakuba Brylla. 17 stycznia 2017 Pan Dr Jakub Bryll operacyjnie wszczepił mi endoprotezę biodra. Przed operacją bardzo przystępnie wyjaśnił mi na czym będzie polegać i jaki typ protezy będzie założony. Mój powrót do sprawności przebiega bardzo dobrze. Mogę bez bólu chodzić coraz lepiej. Pan Dr Jakub Bryll to życzliwy pacjentowi lekarz i wybitny chirurg. Dziękuję Panu Doktorowi za fachowość i zrobienie mojej nogi "jak nowa". Wdzięczna pacjentka Anna Grochowalska-Maszkowska z Warszawy

Jestem pacjentką Dr Jakuba Brylla.
Pan Dr Jakub Bryll to życzliwy pacjentowi lekarz i wybitny chirurg.
Dziękuję Panu Doktorowi za fachowość i zrobienie mojej nogi "jak nowa".
Wdzięczna pacjentka Anna Grochowalska-Maszkowska z Warszawy

Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie emanuje od doktora Brylla. Kompetentne i po prostu ludzkie podejście do pacjenta. Cierpliwe i dokładne opisanie zabiegu (wszak jesteśmy laikami, a chcemy wiedzieć, jak będzie się odbywać operacja). Życzę sobie i wszystkim chorym spotykania tylko takich lekarzy w polskiej służbie zdrowia. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wypełnianie swoich obowiązków zawodowych na tak wysokim poziomie.

Dr Jakub Bryll jest trzecim lekarzem ortopedą do jakiego trafiłem ze złamaniem i szczerze każdemu polecam tego specjalistę! Poprzedni lekarze sugerowali operację, która jak się okazało była niepotrzebna, a uniknąłem jej dzięki doktorowi. Stała kontrola i opieka spowodowała, że złamanie zrosło się idealnie, a leczenie zakończyło pełnym sukcesem. Lekarz empatyczny, podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie, nie śpieszy się, wykazuje dużo uwagi i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Polecam!

Byłęm wielokrotnie hospitalizowany i operowany. Pana dr. Jakuba Brylla poznałem przy rozpoznaniu i diagnozowaniu złamania trzonu kręgu TH12 odcinka piersiowego kręgosłupa. Obecnie 6 m-cy po zabiegu sprawność bdb. Lekarz - chirurg ortopeda - prof3esjonalizm na bardzo wysokim poziomie. Przy tym: życzliwy, uprzejmy, przyjazny pacjentowi, zaangażowany w leczenie urazów. Pacjentom z kłopotami ortopedycznymi szczerze polecam osobę dr. J. Brylla. Świetny specjalista w świetnym zespole lekarzy Kliniki Ortopedii WIM.