lekarz Jakub Ciosek

Bardzo dobry doktor fachowy ze swojej dziedziny. Jednak w moim przypadku oraz doświadczeniu ze mną w moich oczach doktor ocenił moj przypadek według swoich przekonań ktore nie były trafne. Zalecenia stosowane w moją strone niekoniecznie były zgodne z moją przypadłością. Tłumacząc lekarzowi moja chorobę jak ja to czuje i widze lekarz nie chce wysłuchać mnie do konca wmawiając mi swoje przekonania. Nie umie sie pogododzic ze mna co do mojego odczucia choroby. Ocenil moj przypadek wedlug swoich przekonań życiowych nie godzi sie z tym ze ja jako człowiek mogę mieć inne zdanie i podejście do życia i spraw zdrowotnych. Kazdy ma prawo do własnego sposobu dbania o zdowie. Dla jednego będzie to taki punkt widzenia dla drugiego inny. Doktor chce aby pacjent słuchał jego punktu widzenia do podejscia związanego ze zdrowiem i profilaktyka codzienna nie mowie tu o leczeniu bo ja nie jestem lekarzem abym znał się na leczeniu ale mam swoje standardy profilaktyki aby nie chorowac ktorych doktor kompletnie nie zrozumiał i nieakceptuje. Jak dla mnie świetny Lekarz tylko my sie poprostu nie dogadalismy względem przekonań życiowych. Moge doktora serdecznie pozdrowic jako człowieka i doradzić aby w podejsciu do pacjenta troche popracował nad cierpliwością i starał sie wysłuchać co pacjent chce mu przekazać aby obrać jak najlepszy plan leczenia. Ja w swojej branży jako dyrektor handlowy staram sie zawsze wysłuchać klienta Dokładnie jak to robi lekarz z pacjentem aby dla klienta stworzyć odpowiedni produkt ktory trafi w jego 100% oczekiwania. Jestem profesjonalista w tym co robie i idąc do lekarza tego samego oczekuje. Jednak leczenie na NFZ nie zawsze tak wyglada. Pozdrawiam serdecznie doktora i życzę powodzenia w dalszej karierze i w leczeniu szpitalnym.

Wspaniały lekarz, bardzo kompetentny. Szczegółowo wytłumaczył problem oraz jego diagnozę, nie bagatelizując żadnych objawów. Pomógł mi bardziej niż mogłabym się tego spodziewać, chyba jeszcze nigdy nie spotkałam takiego lekarza.

Lekarz z powołania, specjalista z dużą dozą empatii i szeroką wiedzą. Interesuje się pacjentem podczas całego procesu leczenia. Stara się dobrać najskuteczniejszą, ale też najmniej obciążająca chorego terapię. Panie Doktorze dziękuję za przeprowadzenie przez całą ścieżkę leczenia i wszelką pomoc! Erwin z Rodziną.

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, rzeczowy w rozmpwie z pacjentem wykazuje dużą empatię. Świetny specjalista chirurg. W 2017r przeszedłem skomplikowaną, trudną operację torbieli krwotocznej trzustki. Od tej pory jestem zdrowy i czuję się bardzo dobrze. Dziękuję Panu doktorowi za profesjonalne leczenie i życzę wielu sukcesów w pracy zawodowej, naukowej i życiu osobistym. - - Krzysztof Żak

- Krzysztof Żak

Miesiąc po operacji wracam do zdrowia. Nie należę do osób wylewnych dziękuję za profesjonalne podejście do problemu, i tak to co napiszę nie jest w stanie opisać mojej wdzięczności. Życzę samych sukcesów.

Kontynuuję moją opinię... Mimo, że nie miałam jakoś bardzo poważnego zabiegu, pan doktor poświęcił mi swój czas i uwagę również w okresie mojej rekonwalescencji, jak i na wizytach kontrolnych. Wykazał się też dużym zrozumieniem, gdyż moje 'schorzenie' było dla mnie bardzo wstydliwe. Z dr Cioskiem jest też możliwy kontakt telefoniczny, choć ja oczywiście starałam się jego nie nadużywać. Oby więcej takich lekarzy. Dziękuję Panie Doktorze... :) Pacjentka Krystyna... SJO WLK SUM :)

Wspaniały chirurg. Trafiłam na chirurgię przewodu pokarmowego CSK jako tzw. nagły przypadek, pan doktor przyjął mnie w trybie pilnym, mimo, że nie miałam skierowania, a i nie był to mój 'rejon'. Z zależało mi jednak, żeby dostać się właśnie do CSK, gdyż tam leczę się w poradni gastrologicznej. Pan doktor dokładnie zbadał mnie na izbie przyjęć, wykonał usg i zdecydował o zostawieniu mnie w szpitalu, w tym samym dniu też mnie zoperował. Kultura pana doktora, jego poziom empatii, zrozumienie i takt zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Uwagę i czas, który mi poświęcił również w okresie mojej rekonwalescencji i i na wizycie kontrolnej również zasługują na