dr n. med. Jakub Dobruch

Urolog

Wspaniały lekarz. Jeżeli ktoś pisze że poświęca pacjentowi za mało czasu, to kompletna bzdura. Nie znam lekarza, który bardziej szanowałby pacjenta. Pan dr nigdy nie zerka na zegarek dając tym samym pacjentowi do zrozumienia, ze trzeba już wychodzic. Każdemu poświęca tyle czasu ile potrzebuje. To bardzo kompetentny lekarz a przy tym bardzo miły i dobry człowiek. Polecam każdemu z czystym sumieniem.

To wyjątkowy lekarz. Takich fachowców-pod kątem kompetencji i kultury właściwie nie ma. Wyrażam najwyższe uznanie za uratowanie życia mojemu ojcu, którego inny urolog doprowadził do stanu zagrożenia życia z uwagi na niezdiagnozowanie nowotworu. Negatywne opinie o tym lekarzu, których naliczyłem tutaj chyba 3 to bez wątpienia tzw "nieuczciwa konkurencja" konowałów i felczerów, którym ten lekarz "odebrał" pacjentów. Konstatacja jest taka, że jeżeli ktoś ma problem urologiczny powinien zwrócić się wyłącznie do dr Jakuba Dobrucha. Nie sądzę, aby po wizycie u niego chciał jeszcze szukać innego urologa.

Dobry lekarz, miły i sympatyczny. Byłem u niego raz o to wystarczyło w przeciwieństwie do innych "specjalistów". Wszystko dokładnie wyjaśnił, trafnie zdiagnozował. Polecam

jeśli szukasz dobrego urologa to tylko do dr Dobrucha. Mimo coraz większych, jak myślę, sukcesów zawodowych nie uderzyła mu woda sodowa do głowy ( jak niestety innym jego kolegom). jest bardzo kompetentny, nad wyraz miły i zawsze ma czas dla pacjenta. nie zauważyłam aby podczas konsultacji, tak jak to robią inni, zerkał na zegarek. dla mnie rewelacyjny lekarz.

Super lekarz, miły, kompetentny,właśnie udało mi się namierzyć jego nowe miejsce pracy z czego sie bardzo cieszę. W poprzednim miejscu nikt nie wiedział gdzie się przeniósł.

Pan doktor operował mnie 01.12.2011.Pragnę wyrazic najwyższe słowa uznania,szacunku i podziękowania.To wspaniały człowiek i lekarz.Życzę Panu wszystkiego co najlepsze. Z wyrazami szacunku H. Matusik

H. Matusik

Znakomity fachowiec. Wespół z doktorem Borówką uratowali moje życie.. Seksualne :) Polecam serdecznie, mimo wieku bardzo kompetentny. Daje konkretną odpowiedź na każde, dla lekarza z pewnością banalne, pytanie pacjenta. Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałem.

Wizyta trwala 10 min. Po czym doktor mial mnie zapisac w przeciagu tygodnia na operacje do szpitala w ktorym pracuje. Dzwonilem i przypominalem doktorowi trzy razy. minął miesiąc a Doktor nic nie zrobil w kierunku mojej operacji pomimo ze wspominałem iz zalezy mi naq czasie. Ogolnie jestem bardzo nie zadowolony z wizyty i nie polecam Doktora

Wspaniały, rzeczowy, kompetentny, młody lekarz. Właśnie mama jest 6 dni po operacji, którą przeprowadził Pan Doktor i aż dziw bierze, jak szybko wraca do zdrowia.

Wspaniały człowiek i doskonały specjalista, bardzo dokładny w diagnozowaniu.Dziękuję Bogu, że spotkałem na swojej drodze takiego miłego i doskonale wykształconego lekarza.Polecam wszystkim Pana doktora. Janusz

Wciąż poszukujesz "Urolog Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie