lekarz Jakub Florek

Ortopeda

super lekarz fachowiec super człowiek wysoka kultura bardzo oddany pacjentowi miałem przyjemnosc korzystac z usług człowiek o duzej wrazliwosci jestem mega wdzieczny pozdrawiam ryszard z cpn tarnów

Bardzo uprzejmy, miły, ciepły, rzetelny, dokładny w swojej pracy, którą wykonuje z zamiłowaniem. Do każdego pacjenta ma inne podejście potrafi słuchać i bardzo chętnie udziela pomocy. Na prawdę godny polecenia !

Wyjątkowy zarówno jako lekarz i człowiek. Znakomity fachowiec - ambitny, a do tego uprzejmy, wyrozumiały i z poczuciem humoru, zaraża optymizmem. W moim odczuciu lekarz z powołania. Polecam wszystkim bardzo tego lekarza - operował synowi kość łódeczkowatą .Całe leczenie przebiegło bez żadnych komplikacji i w bardzo miłej atmosferze. Polecam Stanisław Świder

Polecam goraco wszystkim p.doktora ortopede jakuba florka prawidlowo zdjagnozowal moja chorobe wyjasnil jakie moga byc powiklania i mnie operowal jest mily uprzejmy i kompetentnym lekarzem czego nie moge powiedziec o innych lekarzy u ktorych mialem przyjemnosc byc pozdrawiam pacjent darek z tarnowa

W kwestii uprzejmości zabrakło by skali ! Lekarz oddany pacjentowi , pasjonata , fachowiec . Dziękuje za operacje i bezinteresowną opiekę nad moim 8 letnim synem . Mocna strona osobowości to poczucie humoru doktora . Świetny lekarz , świetny człowiek polecam każdemu kto szuka ortopedy .

Bardzo goraco polecam ortopede p.jakuba florka bylem u niego na wizycie w brzesku w przychodni wyjsnil mi moja chorobe wykonal niezbedne badania i rozwial moje watpliwosci i naprawde jest super

Polecam, znakomity ortopeda i fachowiec. Oprócz wiedzy i umiejętności posiada dużą wrażliwość na problemy pacjenta. Kontaktowy, bezpośredni, porządny człowiek.

Bardzo dobry ortopeda ,bardzo dobrze tlumaczy chorobę jak rowniez na czym bedzie polegał zabieg bardzo dobrze robi ciesn nadgarstka ,zespół rowka nerwu lokciowego

bardzo gorąco polecam doktora jakuba florka jako jedyny prawidłowo zdiagnozował u mnie chorobę i mnie leczy w tarnowie odpowiada na wszystkie moje pytania jestem z niego bardzo zadowolony i polecam go innym pacjent darek m z tarnowa