lek. dent. Jakub Grzegorek

1,4
1,4
1,8

Moja mama przeszła dokładnie takie leczenie, jakie opisali inni pacjenci. Nawet niepotrzebne zęby były leczone, niektóre dwa razy, zanim zorientowałam się, co się dzieje. Brak dokumentacji medycznej, przynajmniej ja jej nie dostałam mimo moich próśb. Liczy się tylko to, ile możesz zarobić. Moja rada: trzymajcie się z daleka od tego dentysty. Poza tym jest niesympatyczny

Gdybym mogła, nie dałabym ani jednej gwiazdki. Nie polecam tego dentysty o ile można go tak nazwać. Wydłuża leczenie, twierdzi że wszystkie zęby są popsute co jest nie prawdą, wymienia dobre plomby na nowe (twierdząc oczywiście że ząb jest popsuty), do jednego zęba wkłada kilka razy opatrunek mówiąc, że w tej chwili nie może włożyć jeszcze plomby, przez co strasznie wydłuża leczenie aby jak najwięcej zarobić, liczy się tylko $$$. Omijać szerokim łukiem, szkoda i czasu i pieniędzy!!!!!!

Nie polecam tego dentysty ! Chyba, że ktoś ma gruby portfel ! Pan Grzegorek wykonuje usługi dobrze, tylko strasznie je przeciąga co liczy się z dodatkowymi kosztami, leczenie kanałowe robi takim sposobem, żeby jak najwięcej było wizyt + co wizyta 200zł a leczenie kanałowe trwa przez pare miesięcy, bo w trakcie "znajdzie" jakiś mały ubytek który "trzeba" zrobić. Gdy poszłam do innego stomatologa okazało się, że popsuł mi zęby !! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!

Nie polecam tego stomatologa. Stosuje stare techniki leczenia kanałowego a co za tym idzie wydłuźa czas leczenia i zwiększa koszty tlumacząc źe tak ma być. Przy tym brak komunikacji dentysta-pacjent.

Stomatolog Jakub Grzegorek wyleczy nawet te zęby których nie potrzeba nie mówiąc już o dużych kosztach.Radzę omijać ten gabinet z daleka jeśli zależy Państwu na własnych zębach których stan będzie i tak lepszy niż po wizytach w tym gabinecie.SZKODA ZĘBÓW I PIENIĘDZY! !!!!!