lekarz Jakub Halasz

Bardzo dobry lekarz. Empatyczny, kompetentny, komunikatywny. Pomagał synowi Tomkowi W. z raną kciuka wywołana przez bardzo groźna bakterię. Zawsze chcial pomoc.

Wspaniały lekarz z bardzo dużą empatią.Podchodzący do pacjenta z wielkim sercem i oddaniem.Z całego serca polecam.

Lekarz przez bardzo duże L. Poświęcił czas choć nie musiał. Bardzo empatyczny. Wyjaśnia wszystko dokładanie i zrozumiale.

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek jak dotąd nie spotkałam tak oddanego całym sercem lekarza.Polecam wszystkim .

Bardzo polecam Pana Jakuba. Serdeczny i empatyczny człowiek, jak i zarówno bardzo dobry w swoim fachu. Z takim podejściem pacjent czuje się spokojny. Z czystym sercem polecam. Oby takich lekarzy jak Pan było więcej! Życzę samych sukcesów:) Pozdrawiam

Pozdrawiam

Cudowny lekarz i człowiek bardzo oddany swojej pracy, życzliwy zawsze uśmiechnięty, cierpliwy, bardzo serdeczny. Kompetentny, z podejściem do pacjenta. Najlepszy lekarz jakiego osobiście znam bardzo polecam - życzę samych sukcesów w pracy. Pozdrawiam

Cudowny lekarz! Nie bagatelizuje tego co mówi pacjent, poświęca duzo czasu na zbadanie, wokol niego panuje taka miła atmosfera odczuwa się że jest lubiany w pracy a dzięki temu pacjent czuje się komfortowo na ile jest to możliwe. Bardzo kompetentny, z podejściem do pacjenta, potrafiący uspokoić, ale też wczuć się nie tylko w chorobę ale i w sytuacje pacjenta. Najlepszy lekarz jakiego znam :) bardzo polecam A Panu doktorowi życzę samych sukcesów w pracy :)

Najlepszy lekarz jakiego znam :) bardzo polecam
A Panu doktorowi życzę samych sukcesów w pracy :)

Wspaniały doktor i człowiek.Oddany całym sercem do pacjenta.Osobiście polecam P.doktora przyszłym pacjentom.

Bardzo dobry, pełen zaangażowania w sprawy pacjenta lekarz. Sympatyczny, serdeczny i wspaniały człowiek. Polecam takiego wspaniałego lekarza. Pozdrawiam.

Kapitalny pełen zaangazowania lekarz bardzo kompetentny bardzo cierpliwy i łagodny czlowiek któremu nigdy nie brakuje czasu dla pacjenta a w dodatku sympatyczny i bardzo serdeczny oby więcej takich ludzi w służbie zdrowia!Pozdrawiam