2,3
3,7
2,7
2,3

Lek. Jakub Janowicz w trakcie specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuje Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. Ukończył kursy m. in. „Kurs alloplastyk Stawu Kolanowego”, „Protezy Przynasadowe i kapoplastyki w praktyce klinicznej”, „Nowoczesne zagadnienia osteosyntezy” oraz „Total Shoulder Arthroplasty”. Uczestnik szkoleń i kongresów w kraju i zagranicą związanych z dziedziną ortopedii i traumatologii. Konsultuje pacjentów od 16 r. ż. Znajomość języków obcych: angielski.

Wykonywane usługi:
punkcja stawu kolanowego
punkcja stawu łokciowego, skokowego
punkcja stawu barkowego
punkcja okołostawowa, więzadłowo-mięśniowa

Naprawdę polecam.Trafilam na ostry dyżur z ręką ,którą inny lekarz wyjął z gipsu i stwierdził, że wszystko jest ok i nawet nie chciał dac rehabilitacji ,Kość okazała się być niezrosnieta. Pan Jakub i drugi doktor okazali pełen profesjonalizm.zrobili rentgen .zlecili założenie gipsu i dalej przepisanie ortezy.Wypisali skierowanie na rehabilitację .I jeszcze przejrzeli rentgen biodra.na ktorego lekarz ze Stepinskiej nawet nie chcial okiem rzucic i wyslal mnie z niezrosnieta koscia do domu i tak chodzilam z bólem trzy dni. Brawo dla pana Jakuba i drugiego lekarza , ktorego niestety nazwiska nie ...

Brawo dla pana Jakuba i drugiego lekarza , ktorego niestety nazwiska nie pamiętam.
Natomiast pamiętam nazwisko lekarza, który wysłał mnie z nie zrośnięta ręką. To był Jacek Krupa , przed którym przestrzegam

Nie polecam. Z dwóch problemów jeden zdiagnozował poprawnie (zapalenie achillesa) a drugi zbagatelizował (bóle stopy). Na własną rękę zrobiłem jednak USG bolącej stopy które wykazało stan zapalny i początki tworzenia się tzw ostrogi !!! Rozpocząłem rehabilitację oczywiście pod opieką innego już lekarza.

Zdecydowanie nie polecam pana doktora Jakuba Janowicza. Przykładowe jego podejscie do pacjenta: Pan doktor Jakub Janowicz (ortopeda) podczas wizyty u niego mojej 70-letniej mamy i próby uzyskania informacji, zaproponował wpisanie w jej karcie choroby (złamanie z przemieszczaniem) opisu: "analfabetka" i powiedział, że wyśle ją do psychiatry. Z tak niskim, pełnym chamstwa i całkowitego braku profesjonalizmu podejściem nie spotkałem się nigdy. Absolutnie nie polecamy usług pana "doktora" Jakuba Janowicza.