mgr Jakub Jarząbekmgr Jakub Jarząbek - zdjęcie profilowe

mgr Jakub Jarząbek

Terapeuta, Coach, Trener

Zanim zapiszesz się na konsultację, dowiedz się o mnie więcej.

Zanim zapiszesz się na konsultację, dowiedz się o mnie więcej.

Nazywam się Jakub Jarząbek. Jestem profesjonalnym hipnoterapeutą posiadającym Państwowy Certyfikat MEN. Jestem również Masterem NLP (poziom Mistrza Neurolingwistycznego Programowania) oraz założycielem i prezesem Inżynierii Umysłu. Firmy specjalizującej się w prowadzeniu terapii, coachingu oraz szkoleń z zakresu zdrowia psychicznego.

Specjalizuję się w skutecznym rozwiązywaniu problemów na tle emocjonalnym, psychicznym i ps...

Przed wizytą u Kuby byłam zupełnie przygaszona i rozbita. Nie wiedziałam jak się pozbierać, wyjść z depresji i wrócić do realizacji swoich pasji. Po pierwszej sesji hipnotycznej poczułam się, jakbym zrzuciła bardzo ciężki plecak, który nosiłam przez wiele lat! Uczucie nie do opisania. Całe moje życie zmieniło się diametralnie! Znalazłam wymarzoną pracę, wyruszyłam w podróż dookoła świata i przygotowuję właśnie dwa duże projekty artystyczne. Stałam się pewna siebie i odważna. Dostrzegam możliwości, których wcześniej nie widziałam i korzystam z nich. To chyba najlepsza rekomendacja. <3 Żałuję tylko, że nie spotkałam ...

Żałuję tylko, że nie spotkałam Kuby wcześniej. Świetny terapeuta!

Polecam w 100 %pomaga i mnie pomogło w moim problemie. Jestem bardzo zadowolona z Pana Jakuba i jego leczenia. Dziękuję bardzo za pomoc

Jakub jest bardzo profesjonalny i podchodzi do swojej pracy z widocznym zaangażowaniem. Obrazowo i cierpliwe tłumaczy oraz upewnia się, że "pacjent" czuje się komfortowo i bezpiecznie. Wzbudza zaufanie, jest punktualny i uprzejmy. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że podczas 3 tygodni spotkań (8 sesji) z Jakubem zrozumiałam i nauczyłam się więcej niż dotychczas, podczas wizyt u wielu psychologów czy psychoterapeutów. Poprzez hipnozę i techniki NLP Jakub pomógł mi wyleczyć się z konkretnej fobii, ataków paniki, lęku społecznego, niskiego poczucia własnej wartości. Dodatkowo znacznie poprawiły się moje relacje z rodziną, postrzeganie świata, umiejetność komunikacji. Polecam każdemu, kto chce szybkiej zmiany.

Każda wizyta w gabinecie Pana Jakuba była przyjemnością, choć z początku okropnie się bałam hipnozy... nie ma czego! Bardzo zaangażowany psychoterapeuta, czuć, że słucha uważnie. Po przykrych doświadczeniach z innymi terapeutami tu spotkało mnie pełne zrozumienie, nie czułam się oceniana ani Pan Jakub nie podważał i bagatelizował moich wątpliwości i obaw. Szczerze i otwarcie odpowiadał też na moje pytania. Hipnoza okazała się bardzo skuteczna i pomogła mi rzucić palenie i obżerani się z czym miałam duże problemy. Szczerze polecam!

Pan Jakub przy pomocy technik NLP oraz hipnozy trafnie zdiagnozował oraz pomógł mi rozwiązać problemy wpływające na życie osobiste i zawodowe. Już jedna sesja dała mi więcej niż kilkumiesięczna tradycyjna psychoterapia. Zaangażowanie, kompetencje, profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!

Konkretny terapeuta. Od razu wie o co chodzi. Bardzo dobry kontakt, pozytywna energia. Kubę poleciła mi znajoma i to był strzał w 10. Jeżeli potrzebujesz pomocy, to Kuba jest odpowiednią osobą. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Pan Jakub jest Terapeutą pełnym ogromnej wrażliwości i zaangażowania. Podczas sesji terapeutycznych budował atmosferę zaufania. Czułam się w pełni zaopiekowana. Każdy dręczący mnie problem cierpliwie omawiał, wyjaśniał pewne "mechanizmy" w mojej głowie co było dla mnie niezwykle pomocne. Najbardziej cieszy mnie fakt, że po raz pierwszy od kilku lat chodzenia na terapię, trafiłam w końcu na Człowieka, który uwolnił mnie od problemów SKUTECZNIE! Polecam z całego serca.