mgr Jakub Jarząbekmgr Jakub Jarząbek - zdjęcie profilowe

mgr Jakub Jarząbek

Terapeuta, Coach, Trener

Zanim zapiszesz się na konsultację, dowiedz się o mnie więcej.

Zanim zapiszesz się na konsultację, dowiedz się o mnie więcej.

Nazywam się Jakub Jarząbek. Jestem profesjonalnym hipnoterapeutą posiadającym Państwowy Certyfikat MEN. Jestem również Masterem NLP (poziom Mistrza Neurolingwistycznego Programowania) oraz założycielem i prezesem Inżynierii Umysłu. Firmy specjalizującej się w prowadzeniu terapii, coachingu oraz szkoleń z zakresu zdrowia psychicznego.

Specjalizuję się w skutecznym rozwiązywaniu problemów na tle emocjonalnym, psychicznym i psychosomatycznym.

Swoją praktyką jako terapeuta zacząłem w 2016 roku. Podczas terapii wykorzystuję nowoczesne podejście do hipnozy zapoczątkowane przez dr. Miltona H. Ericksona oraz Dave'a Elmana. Moja praca polega na identyfikacji źródła problemu, eliminacji go,a to prowadzi do pełnego uleczenia.

Moją misją jest - "Skuteczna pomoc Tobie w odzyskaniu pełnej kontroli nad życiem."

Z jakich metod i narzędzi korzystam podczas prowadzenia terapii:
- Hipnoterapia medyczna (hipnoterapia dr. Miltona H. Ericksona)
- Hipnoterapia Dave'a Elmana
- Hipnoterapia Neurodynamiczna
- Terapia poznawczo-behawioralna
- Terapia prowokatywna
- Terapia Gestald
- Terapia opartej na pracy dr. R. Bandlera i J. Grindera(NLP)

Narzędzia wymienione powyżej sprawiają, że terapia przeze mnie prowadzona jest:
- KRÓTKOTERMINOWA;
- SKUTECZNA;
- NASTAWIONA NA PEŁNE ROZWIĄZANIE TWOJEGO PROBLEMU;

Czego możesz być pewien wybierając mnie na swojego terapeutę:
- Pełnego profesjonalizmu;
- Indywidualnego podejścia;
- Empatii;
- Uczciwości w prowadzeniu terapii;
- Mojego pełnego zaangażowania w Twoją sprawę;
- Oszczędności czasu i pieniędzy;
- Skuteczności;

Na pierwszej sesji dowiesz się czego będziesz mógł/a oczekiwać ode mnie jako terapeuty, jak rozpoznasz czy terapia działa, wyznaczymy cel oraz zaplanuje dla Ciebie indywidualny proces terapeutyczny.

Decydując się na terapię dowiedz się co możesz zyskać poprzez hipnozę:

- Uwolnisz się od fobii
- Uwolnisz się od przewlekłego bólu/bólów fantomowych
- Wspomożesz proces leczenia choroby nowotworowej
- Staniesz się wolny od uzależnień (alkohol, nikotyna, narkotyki, pornografia itd.)
- Uwolnisz się od depresji
- Wyzwolisz się od nerwic
- Wspomożesz proces nauki
- Zmienisz ograniczające Cię przekonania
- Doświadczysz terapii z wewnętrznym dzieckiem, która uwolni Cię od lęków i szkodliwych emocji
- Wyzwolisz się od alergii, łuszczycy
- Wspomożesz leczenie chorób autoimmunologicznych
- Uwolnisz się od trzech pierwotnych lęków każdego człowieka (lęk przed porażką, odrzuceniem i oceną)

Znajomość języków obcych - angielski

Jakub jest bardzo profesjonalny i podchodzi do swojej pracy z widocznym zaangażowaniem. Obrazowo i cierpliwe tłumaczy oraz upewnia się, że "pacjent" czuje się komfortowo i bezpiecznie. Wzbudza zaufanie, jest punktualny i uprzejmy. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że podczas 3 tygodni spotkań (8 sesji) z Jakubem zrozumiałam i nauczyłam się więcej niż dotychczas, podczas wizyt u wielu psychologów czy psychoterapeutów. Poprzez hipnozę i techniki NLP Jakub pomógł mi wyleczyć się z konkretnej fobii, ataków paniki, lęku społecznego, niskiego poczucia własnej wartości. Dodatkowo znacznie poprawiły się moje relacje z rodziną, postrzeganie świata, umiejetność komunikacji. Polecam każdemu, kto chce szybkiej zmiany.

Każda wizyta w gabinecie Pana Jakuba była przyjemnością, choć z początku okropnie się bałam hipnozy... nie ma czego! Bardzo zaangażowany psychoterapeuta, czuć, że słucha uważnie. Po przykrych doświadczeniach z innymi terapeutami tu spotkało mnie pełne zrozumienie, nie czułam się oceniana ani Pan Jakub nie podważał i bagatelizował moich wątpliwości i obaw. Szczerze i otwarcie odpowiadał też na moje pytania. Hipnoza okazała się bardzo skuteczna i pomogła mi rzucić palenie i obżerani się z czym miałam duże problemy. Szczerze polecam!

Pan Jakub jest Terapeutą pełnym ogromnej wrażliwości i zaangażowania. Podczas sesji terapeutycznych budował atmosferę zaufania. Czułam się w pełni zaopiekowana. Każdy dręczący mnie problem cierpliwie omawiał, wyjaśniał pewne "mechanizmy" w mojej głowie co było dla mnie niezwykle pomocne. Najbardziej cieszy mnie fakt, że po raz pierwszy od kilku lat chodzenia na terapię, trafiłam w końcu na Człowieka, który uwolnił mnie od problemów SKUTECZNIE! Polecam z całego serca.

Pan Jakub przy pomocy technik NLP oraz hipnozy trafnie zdiagnozował oraz pomógł mi rozwiązać problemy wpływające na życie osobiste i zawodowe. Już jedna sesja dała mi więcej niż kilkumiesięczna tradycyjna psychoterapia. Zaangażowanie, kompetencje, profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!

Konkretny terapeuta. Od razu wie o co chodzi. Bardzo dobry kontakt, pozytywna energia. Kubę poleciła mi znajoma i to był strzał w 10. Jeżeli potrzebujesz pomocy, to Kuba jest odpowiednią osobą. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Polecam w 100 %pomaga i mnie pomogło w moim problemie. Jestem bardzo zadowolona z Pana Jakuba i jego leczenia. Dziękuję bardzo za pomoc