dr hab. n. med. Jakub Kaźmierski

Psychiatra

Jestem lekarzem pracującym w Prywatnym Centrum Psychiatrii i Psychoterapii Med_Art Łódź
Nasze gabinety tworzą lekarze psychiatrzy oraz psycholodzy z Kliniki ...

Nasze gabinety tworzą lekarze psychiatrzy oraz psycholodzy z Kliniki Psychiatrii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doskonaląc się zawodowo, zdobywając najnowszą wiedzę i doświadczenie pomagamy w zaburzeniach lękowych, depresyjnych, zaburzeniach snu, zaburzeniach psychosomatycznych, bólach psychogennych, a także w nasilonym lub przewlekłym stresie. Naszą terapię opieramy ...

Bardzo dobry lekarz. Miałam ogromne stany lekowe, sama już sobie totalnie nie radziłam. Pomógł mi wrócić do zdrowia, wielka wiedza, wiele empatii, strasznie mu dziękuję za pomoc!

U dr Kaźmierskiego leczę się 3 lata i polecam tego lekarza innym pacjentom. Lekarz, który widzi w pacjencie człowieka. Poświęca dużo czasu na wizycie. Wszystko tłumaczy i dobrze dobiera leki, a jednocześnie jest to lekarz do dogadania się. Słucha pacjenta, empatyczny, o wysokiej kulturze, lekarz z prawdziwego powołania. Polecam

To lekarz, który słucha jest dociekliwy, wszystko wyjaśnia i konsultuje z pacjentem. Naprawdę można mu zaufać, jest prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Łódź"?

Gabinety Psychiatryczne Entropia; Łódź
ul. Nawrot 19 m. 10, 90-091