dr hab. n. med. Jakub Kaźmierski

Psychiatra

Jestem lekarzem pracującym w Prywatnym Centrum Psychiatrii i Psychoterapii Med_Art Łódź
Nasze gabinety tworzą lekarze psychiatrzy oraz psycholodzy z Kliniki ...

Nasze gabinety tworzą lekarze psychiatrzy oraz psycholodzy z Kliniki Psychiatrii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doskonaląc się zawodowo, zdobywając najnowszą wiedzę i doświadczenie pomagamy w zaburzeniach lękowych, depresyjnych, zaburzeniach snu, zaburzeniach psychosomatycznych, bólach psychogennych, a także w nasilonym lub przewlekłym stresie. Naszą terapię opieramy ...

Pan Doktor Jest Lekarzem Godnym Polecenia Specjalista . Pan Doktor Jest Uprzejmy. Bardzo Dobrze traktuje pacjentów. Pan Doktor indywidualnie Podchodzi do każdego przypadku .Pan Doktor w swojej codziennej pracy stosuje zasady indywidualizacji pacjenta,kompleksowo podchodzi do każdego przypadku. Pan Doktor w 100% poświęca czas pacjentom.Pan Doktor Jest Wybitnym Fachowcem w swojej dziedzinie.Pan Doktor Jest Specjalistą godnym Polecenia.pacjentka Dorota Żaczek

Bardzo dobry lekarz. Miałam ogromne stany lekowe, sama już sobie totalnie nie radziłam. Pomógł mi wrócić do zdrowia, wielka wiedza, wiele empatii, strasznie mu dziękuję za pomoc!

U dr Kaźmierskiego leczę się 3 lata i polecam tego lekarza innym pacjentom. Lekarz, który widzi w pacjencie człowieka. Poświęca dużo czasu na wizycie. Wszystko tłumaczy i dobrze dobiera leki, a jednocześnie jest to lekarz do dogadania się. Słucha pacjenta, empatyczny, o wysokiej kulturze, lekarz z prawdziwego powołania. Polecam

To lekarz, który słucha jest dociekliwy, wszystko wyjaśnia i konsultuje z pacjentem. Naprawdę można mu zaufać, jest prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie.