lekarz Jakub Kłącz

Urolog

Wizyta u Pana Doktora przebiegała w bardzo miłej i wspierającej atmosferze. Borykam się z moją chorobą od wielu lat i mogę stwierdzić, że Pan Doktor spełnił wszystkie moje oczekiwania. Cierpliwie odpowiadał na nurtujące mnie pytania, jak również wdrożone przez Doktora leczenie przyniosło 100% efekt. Szczerze polecam Pana Doktora.

Sympatyczny, wyrozumiały, profesjonalny, nie oszczędza czasu na pacjencie, ale poświęca go tyle ile przypadek tego wymaga, byłam bardzo zadwolona

Byliśmy wczoraj u dr Kłącza, tym razem z mamą. Od dłuższego czasu uskarżała się na ból pleców i nudności. Wszyscy lekarze w ciągu ost. tyg. wmawiali jej że ma rwę kulszową, a nudności są od leków na ból. Tylko dr Kłącz ją zbadał dokładnie i od razu stwierdził że ma zastój w nerce. Gdy zrobiliśmy USG okazało się że jest on spowodowany dwoma kamieniami w nerce. Po zastosowaniu kilku leków od doktora dolegliwości przeszły. Teraz czekamy na termin w szpitalu. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy to zdecydowanie chętniej byśmy się leczyli. Tata od operacji raka prostaty znowu cieszy się życiem w pełni. Pozdrawiamy i dziękujemy Doktorze. Stubińscy

Dok. Kłącz zaskoczył mnie tym ,że sam zadzwonił o terminie zabiegu niejeden by zapomniał o pacjencie. Wspaniały Lekarz! Młody ale przy tym prawdziwy profesjonalista . Bardzo sympatyczny i życzliwy, obchodzący się z pacjentem w sposób w jaki każdy z nas chciałby być traktowany. Należy doceniać takich lekarzy. Po prostu bardzo sympatyczny facet i doskonały lekarz! Bardzo polecam. Pozdrawiam 

Świetny lekarz! Bardzo mi pomógł. Miałem zapalenie jądra, z którym męczyłem się ponad miesiąc i nikt nie mógł mi pomóc. Lekarz rodzinny powiedział że przejdzie samo. W końcu nie wytrzymałem i trafiłem do doktora Kłącza, który zrobił mi USG, wszystko wytłumaczył i zapisał leki. Po kilku dniach wszystko ustąpiło. Polecam

Bardzo dobry lekarz. Byłem u Niego w Starogardzie Gdańskim. Profesjonalny, konkretny, bardzo uprzejmy. Bardzo szybko zdiagnozował moją chorobę i mi pomógł. Teraz na nowo cieszę się życiem. Poleacam

Wizyta u Pana Doktora przebiegała w miłej i wspierającej atmosferze. Borykam się z moją chorobą od wielu lat i mogę stwierdzić, że Pan Doktor spełnił wszystkie moje oczekiwania.Cierpliwie odpowiadał na nurtujące mnie pytania, jak również przepisane przez Doktora leki bardzo mi pomogły. Szczerze polecam Doktora innym pacjentom.

Bardzo dobry lekarz. Konkretny, prawdziwy profesjonalista. Szybko mnie zdiagnozował, zaproponował leczenie i po kilku dniach wszystkie dolegliwości ustąpiły jak zły sen. Polecam!

Genialny Lekarz! Młody ale przy tym prawdziwy profesjonalista, ewidentnie dysponujący dużą wiedzą. Bardzo sympatyczny i życzliwy, obchodzący się z pacjentem w sposób w jaki każdy z nas chciałby być traktowany. Odpowiedział mi na każde pytanie, zaproponował leczenie wskazując wszelkie za i przeciw. Należy doceniać takich lekarzy. Na pewno będę się dalej leczył u tego Pana Doktora! Polecam!!!

Takiego lekarza ze świecą szukać! Profesjonalista skupiający się na pacjencie, doskonale wytłumaczył mi na czym polega problem i jak go leczyć. Po kilku dniach czułam się jak nowo narodzona, wszystkie dolegliwości przeszły. Mój mąż leczy się u Pana Doktora od miesiąca i zaczął znów normalnie funkcjonować. Zdecydowanie polecamy Pana Doktora!

Wciąż poszukujesz "Urolog Gdańsk"?

Tetmajera 2a
Kościerzyna
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Aksamitna"
ulica Aksamitna 1
80-858 Gdańsk