dr n. med. Jakub Kłączdr n. med. Jakub Kłącz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Jakub Kłącz

Urolog

Świetny lekarz! Spokojnie i dokładnie wszystko wytłumaczył jak będzie wyglądał zabieg, potem jeszcze dzwonił spytać czy wszystko ok. Po prostu bardzo sympatyczny facet i doskonały lekarz!

Fantastyczny lekarz. Prawdziwy profesjonalista mający podejście do pacjenta. Gdyby tylko wszyscy lekarze byli tacy to częściej bym do nich chodził.

Wspaniały człowiek i lekarz ,polecam Go wszystkim

Wspaniały człowiek i lekarz ,polecam Go wszystkim

Witam ponownie. Moja ostatnia opinia nie ukazla sie.Pisze ponownie i chce ostrzec , ze dr Klacz NIE JEST UROLOGIEM.W przypadku kolejnego usuniecia mojej opinii, bede domagac sie rostrzygniecia sadowego.

Witam ponownie.

Wizyta u Pana Doktora przebiegała w miłej i wspierającej atmosferze. Borykam się z moją chorobą od wielu lat i mogę stwierdzić, że Pan Doktor spełnił wszystkie moje oczekiwania.Cierpliwie odpowiadał na nurtujące mnie pytania, jak również przepisane przez Doktora leki bardzo mi pomogły. Szczerze polecam Doktora innym pacjentom.

Takiego lekarza ze świecą szukać! Profesjonalista skupiający się na pacjencie, doskonale wytłumaczył mi na czym polega problem i jak go leczyć. Po kilku dniach czułam się jak nowo narodzona, wszystkie dolegliwości przeszły. Mój mąż leczy się u Pana Doktora od miesiąca i zaczął znów normalnie funkcjonować. Zdecydowanie polecamy Pana Doktora!

Genialny Lekarz! Młody ale przy tym prawdziwy profesjonalista, ewidentnie dysponujący dużą wiedzą. Bardzo sympatyczny i życzliwy, obchodzący się z pacjentem w sposób w jaki każdy z nas chciałby być traktowany. Odpowiedział mi na każde pytanie, zaproponował leczenie wskazując wszelkie za i przeciw. Należy doceniać takich lekarzy. Na pewno będę się dalej leczył u tego Pana Doktora! Polecam!!!

Byłem operowany przez tego doktora. Bardzo dobry kontakt, uprzejmy, otwarty na pacjenta.

Cudowny lekarz. Prawdziwy profesjonalista. Dokładny i szczery. Uprzejmy i życzliwy. Traktuje pacjentów jak ludzi,a nie jak problem. Szkoda że nie ma więcej takich lekarzy. Bardzo polecam Pana Doktora!

Prawdziwy fachowiec, fantastyczny lekarz. A do tego bardzo uprzejmy i elegancki. Opiekuńczy... lekarz o jakiego ciężko w obecnych czasach. Polecam Pana Doktora.