dr Jakub Klapaczyński

Hepatolog

Kiedy moja mama chciała zrezygnować z dalszego leczenia, z powodu lekarzy, którzy roztaczali przed nią tragiczne wizje i za nic mając jej strach i chorobę - dotarliśmy do dr Klapaczyńskiego - wykazał się niezwykłą empatią, zrozumieniem, fachowością. Jako jedyny wysłuchał tego co pacjent ma do powiedzenia, A co miało wielkie znaczenie dla ostatecznej diagnozy. I przede wszystkim wprost powiedział, że nie widzi konieczności przeszczepu wątroby :) wspaniały lekarz.

Dr Jakub Klapaczyński jest profesjonalistą pod każdym względem. Ponadto jest to lekarz bardzo uprzejmy, który szczerze troszczy się o zdrowie pacjentów. Jestem bardzo wdzięczna dr Klapaczyńskiemu jak i całej ekipie oddziału chorób wewnętrznych i hepatologii w MSWiA. Dziękuję!

Dr Jakub Klapaczyński jest profesjonalistą pod każdym względem.

Dr Jakub Klapaczyński najlepszy profesjonalista, z fachowym podejściem do pacjenta! 😉 Polecam w 100%, lepszego lekarza nie mogłam spotkać!

Polecam w 100%, lepszego lekarza nie mogłam spotkać!

Krótko i rzeczowo - wspaniały lekarz! Trochę ich niestety już odwiedziłam, ale jeszcze nigdy nie spotkałam lekarza tak uprzejmego w całym swoim profesjonalizmie. Człowiek bardzo miły, konkretny, tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i bez niedopowiedzeń, na każde pytanie odpowie... Jednocześnie jest bardzo ciepłą osobą, jakoś potrafi pocieszyć w tym wszystkim. Jeśli ktoś ma problem z wątrobą, to polecam tego lekarza, jak i cały oddział hepatologiczny w MSWiA, niesamowicie pozytywni i profesjonalni ludzie, bardzo dobra opieka. :)

Bardzo dobry specjalista - godny polecenia ... Uprzejmy , życzliwy i troskliwy o zdrowie pacjenta.Jestem bardzo wdzięczny.

Byłem już u wielu lekarzy tej specjalności. Przede wszystkim wielka kultura i sympatyczne podejście. Dokładne, kilkukrotne (!!!) wytłumaczenie, co można zrobić, jakie konsekwencje, itp. Bez presji czasu, elastyczność. No i pewność wypowiadanych tez budząca zaufanie. Brawo.

Bardzo dobry, sympatyczny i kompetentny lekarz!

Bardzo dobry, sympatyczny i kompetentny lekarz!

Lekarz z podejściem do pacjenta, szkoda, że dziś takich lekarzy jest dosłownie garstka

Takich lekarzy w tym kraju brakuję. Coś niesamowitego. Tak kompetentnego i miłego lekarza to nigdy nie spotkałem. Po 2 letnich wizytach w poradni hepatologicznej w szpitalu MSWIA na ulicy Wołoskiej w Warszawie, zostało stwierdzone stłuszczenie wątroby. Aby potwierdzić diagnozę zostałem skierowany na biopsję wątroby. Przyjął mnie dr Klapaczyński. Od pierwszego momentu roztacza wrażenie osoby fachowej. Przeprowadził ze mną krótki wywiad, pokrótce wytłumaczył na czym polega ten zabieg i po co tak w ogóle jest on robiony. Podejście i zalecenia doktora nie ograniczyły się tylko do samej wątroby, ale poruszył kwestia całego mojego zdrowia i co muszę zrobić, abym więcej na żadnym oddziale nie wylądował. Później odwiedził mnie jeszcze na sali i wtedy wytłumaczył wszystko dokładnie odpowiadając na każde moje pytania. Następnego dnia miałem przeprowadzoną biopsję. Była ona przeprowadzona pod znieczuleniem miejscowym i pod kontrolą USG. Podczas przeprowadzania zabiegu doktor opisywał każdą czynność, którą wykonywał, dzięki czemu mogłem się uspokoić, a nie w niepewności leżeć na łóżku i patrzeć się na ścianę. Jeśli ktoś ma problemy z wątrobą to zdecydowanie polecam ten oddział, nie tylko lekarz jest uprzejmy i fachowy, ale i cały personel biały.
P.S.
Jeśli ktoś ma mieć biopsję wątroby to naprawdę nie ma się czego bać, sama biopsja nie boli w ogóle, jedynie trochę znieczulenie, ale to mniej niż znieczulenie u dentysty.