dr Jakub Klapaczyński

Hepatolog

Dr Jakub Klapaczyński jest profesjonalistą pod każdym względem. Ponadto jest to lekarz bardzo uprzejmy, który szczerze troszczy się o zdrowie pacjentów. Jestem bardzo wdzięczna dr Klapaczyńskiemu jak i całej ekipie oddziału chorób wewnętrznych i hepatologii w MSWiA. Dziękuję!

Dr Jakub Klapaczyński jest profesjonalistą pod każdym względem.

Dr Jakub Klapaczyński najlepszy profesjonalista, z fachowym podejściem do pacjenta! 😉 Polecam w 100%, lepszego lekarza nie mogłam spotkać!

Polecam w 100%, lepszego lekarza nie mogłam spotkać!

Krótko i rzeczowo - wspaniały lekarz! Trochę ich niestety już odwiedziłam, ale jeszcze nigdy nie spotkałam lekarza tak uprzejmego w całym swoim profesjonalizmie. Człowiek bardzo miły, konkretny, tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i bez niedopowiedzeń, na każde pytanie odpowie... Jednocześnie jest bardzo ciepłą osobą, jakoś potrafi pocieszyć w tym wszystkim. Jeśli ktoś ma problem z wątrobą, to polecam tego lekarza, jak i cały oddział hepatologiczny w MSWiA, niesamowicie pozytywni i profesjonalni ludzie, bardzo dobra opieka. :)

Bardzo dobry specjalista - godny polecenia ... Uprzejmy , życzliwy i troskliwy o zdrowie pacjenta.Jestem bardzo wdzięczny.

Byłem już u wielu lekarzy tej specjalności. Przede wszystkim wielka kultura i sympatyczne podejście. Dokładne, kilkukrotne (!!!) wytłumaczenie, co można zrobić, jakie konsekwencje, itp. Bez presji czasu, elastyczność. No i pewność wypowiadanych tez budząca zaufanie. Brawo.

Wciąż poszukujesz "Hepatolog Warszawa"?

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137