lekarz Jakub Kodrębski

Jestem pacjentką Poradni Chorób Sutka w Świętochłowicach. Tylko tam spotkałam się z tym, że usg piersi przeprowadzane jest w pozycji siedzącej. Odnoszę wrażenie, że dzieje się tak z uwagi na czas, a utwierdziła mnie w tym przekonaniu ostatnia wizyta w Poradni, kiedy to Pan doktor w ogóle nie miał dla mnie czasu. Podsunął mi karteczkę z numerem telefonu do przychodni, w której wykonywana jest mammografia, tłumacząc, że bez tego wyniku badanie nie ma sensu i ma dzisiaj jeszcze mnóstwo pacjentek. Na moje pytanie czy dzisiaj nie będę badana lekarz stwierdził, że jeśli coś się dzieje to mnie zbada. Po czymś takim podziękowałam za badanie. Dodam, że jestem po operacji piersi i podczas ostatniej wizyty ten sam Pan doktor stwierdził, ze dobrze byłoby się badać częściej niż raz w roku, a gdy przyszłam na umówioną wizytę po roku - nie miał czasu na badanie. Moje pytanie brzmi, czy (skoro mammografię wykonuje się co 2 lata) wykonywane przez niego w okresie tych 2 lat usg też nie miało sensu? Nie podważam kompetencji lekarskich, bo tych nie znam, ale fatalne podejście do pacjenta i zawsze ten sam pośpiech. Zdecydowanie nie polecam!

kompetencje dr Kodrębski ma wysokie, to lekarz z wieloletnią praktyką i świetnym podejściem do swoich pacjentów, rzeczowy, skrupulatny, dobrze mi się z nim rozmawialo podczas konsultacji, bez zbędnego skrępowania.

doktor jest dobrym proktologiem,, który wyleczył mnie z hemoroidów. w euro-klinice przeszłam zabieg usuwania guzków i teraz nie ma po nich sladu. Widać, że doktor ma duże doświadczenie w tej pracy i indywidualne podejście do pacjenta.

Doktor pomógł mi uporać się z brodawkami (kłykciny)- dostałam skierowanie na zabieg, który został wykonany szybko i bezproblemowo w Euro-Klinice. Doktor dba o pacjenta - jego zdrowie i samopoczucie - nie czułam się skrępowana podczas zabiegu. Polecam.

Tylko USG, ale po badaniu rozmowa o możliwościach i sposobach lecznia.Polecam zdecydowanie.

Pan bez wiedzy na temat piersi...a leczy kobiety w tym kierunku...unikamy moje Panie...niestety coś wiem na ten temat jako pacjentka. Iwona

bardzo knkrety po prostu 1005 profesjonalizm

bardzo knkrety po prostu 1005 profesjonalizm

Bardzo dobry lekarz a przede wszystkim dobry człowiek. Do pacjenta podchodzi z życzliwością, wykazuje duże zainteresowanie problemem chorego. To zdecydowanie profesjonalista w swoim fachu. Polecam.