dr n. med. Jakub Kratochwildr n. med. Jakub Kratochwil - zdjęcie profilowe

dr n. med. Jakub Kratochwil

Chirurg plastyczny

Jestem specjalistą chirurgii plastycznej i od wielu lat poprawiam naturę – osobiście wykonuję operacje oraz prowadzę opiekę pooperacyjną – powiększam, zmniejszam, koryguję, odmładzam. Przywracam urodę, by pomóc swoim pacjentom pozbyć się kompleksów, dodać piękna i pomóc odnaleźć radość życia. Jak powiedział kiedyś projektant Giorgio Armani, kobieta nie musi szokować, ma wyglądać tak, by ją zapamiętano, ja mogę jeszcze dodać – ma wyglądać tak, by wyglądała i czuła się piękna.

W bezpośrednim kontakcie potrafi byc niemiły, ironiczny. Blizny nieestetyczne. Opoznienie w gabinecie, brak powiadomienia o opóźnieniu i przewidywamym czasie jego trwania. Brak wydania wypisu w dniu wyjścia.

Doktor usunął mi garbek na nosie w znieczuleniu miejscowym, nos jest śliczny naturalny. Pan doktor jest człowiekiem z talentem i ma duże doświadczenie. Cieszę się, że trafiłam w tak dobre ręce.

Przyjechałam na operację usunięcia garbka na nosie z końca Polski przedwszystkim dlatego, że pan doktor wykonuje zabiegi również w znieczuleniu miejscowym, a na tym mi szczególnie zależało. Zarezerwowalam sobie tydzień w hotelu i przyjechałam na umówiona operację. W dniu zabiegu byłam trochę zestresowana, ale uspakajało mnie swiadomość, że pan doktor dużo lat wykonuje zawód chirurga, ma dobre opinie i robi ładne naturalne noski pasujące do twarzy. Kiedy przyszłam na operację zostalam przez wszytkich dobrze przyjęta i zaopiekowana. Kiedy byłam operowana pan doktor z synem mieli świetne podejście i rozmawiając odstresowywali mnie. W czasie operacji mogłam z nimi rozmawiać i zadawać pytania. Zabieg trwał ok godziny. Po zabiegu nie miałam krwawienia, tylko lekką opuchlizne, która pojawila się w drugiej i trzeciej dobie. Zaraz po zabiegu mogłam normalnie funkcjonować, wstać i wrócić do hotelu. Dziś dokladnie po czwartej dobie miałam ściągnięty opatrunek pomimo,że nosek jest jeszcze spuchniety jestem już zadowolona ponieważ nos z profilu jest śliczny i prosty. Panie doktorze bardzo dziękuję panu, że usunął pan mój kompleks.

Moje wrażenie?-świetne!- konkretny i rzeczowy lekarz. Wyczerpująco opisuje przebieg zabiegu operacyjnego, cierpliwie odpowiada na pytania, pomaga dobrać odpowiedni rozmiar i rozwiewa wszelkie wątpliwości . Jestem po zabiegu powiększenia piersi u Pana Doktora i.... jestem zachwycona! Piersi są piękne, kształtne, goją się ekspresowo. Sam zabieg przebiegł bardzo sprawnie bez żadnych komplikacji. Wszystko świetnie zorganizowane. Dookoła sami profesjonaliści - mili i przyjaźni. Szczególnie Pani Maria, która doglądała mnie całą noc po zabiegu i dbała żeby niczego nie brakło. Istny Anioł! Pan Doktor to naprawdę wybitny "fachowiec",którego polecam z czystym sumieniem i z ...

Pan Doktor to naprawdę wybitny "fachowiec",którego polecam z czystym sumieniem i z całego serca.
Dziękuję Panie Doktorze.
Polecam - zadowolona pacjentka.

w Pazdzierniku robilam operacje nosa u Dr Kratochwila jestem bardzo zadowolona nosek jest prosty i ma ladny ksztalt doktor jest wspanialym chirurgiem i warto sprobowac :) POLECAM !

Ja rónież chciałabym dodać pozytywną opinię o dr J. Kratochwilu. Za 8 dni minie pół roku od mojej korekcji nosa, która przebiegła cakłiem sprawnie i co najważniejsze zakończona pozytywnym skutkiem. Już nie muszę ustawiać się przodem do moich rozmówców, aby nie byli skazani na oglądanie mojego krzywego nosa:)

WITAM SERDECZNIE, w ubiegłym tygodniu byłam na konsultacji u dr Kratohwila. Sympatyczny, rzeczowo odpowiadał na moje pytania, zdecydowałam się na zabieg powiększenia piersi w maju. Jak tylko będzie już po wszystkim napiszę o efektach :)

WITAM SERDECZNIE,
w ubiegłym tygodniu byłam na konsultacji u dr Kratohwila.
Jak tylko będzie już po wszystkim napiszę o efektach :)

witam :) korzystając z możliwości chciałam wyrazić swoją pozytywną opinię o doktorze Kratochwilu - bardzo dobry i kompetentny specjalista. Mój zabieg plastyki czubka nosa powiódł się bardzo dobrze i jestem teraz posiadaczką idealnego nosa :) Pan doktor zdecydowanie zasługuje na pochwałę.

witam :)

Jestem właśnie po zabiegu korekty przegrody nosowej u doktora Kratochwila i postanowiłam napisać o swoich pozytywnych odczuciach. Zabieg jak najbardziej udany, lekarz bardzo kompetentny i przyjemny. Polecam każdej znajomej, która myśli o jakiejkolwiek korekcie :)