dr n. med. Jakub Kratochwil

Chirurg ogólny

Ja rónież chciałabym dodać pozytywną opinię o dr J. Kratochwilu. Za 8 dni minie pół roku od mojej korekcji nosa, która przebiegła cakłiem sprawnie i co najważniejsze zakończona pozytywnym skutkiem. Już nie muszę ustawiać się przodem do moich rozmówców, aby nie byli skazani na oglądanie mojego krzywego nosa:)

witam :) korzystając z możliwości chciałam wyrazić swoją pozytywną opinię o doktorze Kratochwilu - bardzo dobry i kompetentny specjalista. Mój zabieg plastyki czubka nosa powiódł się bardzo dobrze i jestem teraz posiadaczką idealnego nosa :) Pan doktor zdecydowanie zasługuje na pochwałę.

witam :)