dr n. med. Jakub Krzemień

Dr n. med. Jakub Krzemień, lekarz dentysta – jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Pracę zawodową łączy z rozwojem naukowym- jest współautorem publikacji naukowych w recenzowanych czasopismach stomatologicznych.

W roku 2013 obronił pracę doktorską pt.”Badanie funkcji stawów skroniowo-żuchwowych u osób ze skrzydłowymi brakami zębowymi”.

Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, Polskiego Towarzystwa Dysfunkcji Narządu Żu...

P. Dr Jakub to cudowny lekarz. Kompetentny, delikatny, empatyczy. Miałam usuwaną 8-ke. Po zabiegu czułam się bardzo dobrze a następnego dnia nie byłam nawet opuchnięta. Z pewnością nie jest to moja ostatnia wizyta w tym gabinecie. Szczerze polecam:) Pełen profesjonalizm.

Pełen profesjonalizm.

Szczerze polecam. Już od początku wizyty czułam, że otacza mnie grono profesjonalistów. Dr Jakub wszystko dokładnie wytłumaczył i wykonał swoją pracę idealnie. W końcu znalazłam dentystę, któremu mogę zaufać w 100 %tach.

Pan doktor Jakub Krzemień jest wysokiej klasy specjalistą, któremu można w pełni zaufać. Dodatkowo, wraz ze swoim zespołem, tworzy miłą, przyjazną atmosferę, którą tak sobie cenią zestresowani wizytą u dentysty pacjenci. Od ponad 10 lat jestem pacjentką Pana doktora i wiem, że jestem pod doskonałą opieką.

Życzliwi profesjonaliści. Polecam. Korzystam z usług Gabinetu od wielu lat i zawsze spotykałam się z kompetentnym podejściem i empatią.

Pełen profesjonalizm- wiedza, doświadczenie i wysokie kompetencje. Leczenie chirurgiczne - (resekcja) bezbolesne - Pan dr Krzemień poprawił błędy powstałe w skutek leczenia u innego lekarza stomatologa. Atmosfera w gabinecie bardzo serdeczna - personel dba o dobre samopoczucie pacjenta. Gorąco polecam .

Gorąco polecam, profesjonalizm w każdym calu... wiedza,doswiadczenie, kultura osobista ... pacjent zaopiekowany :)

Wyjątkowo kompetentny stomatolog. Duża wiedza i umiejętności. Korzystałem z usług wielu stomatologów u których z upływem czasu jakość usług malała a cena rosła. Jakość usług u dr n med. Jakość usług rośnie choć i tak jest bardzo wysoka. Polecam tego stomatologa. Marceli.

kompetentny, precyzyjny, duża dbałość o estetykę i komfort pacjenta, wysoka kultura osobista, bardzo polecam, mam pellet zaufanie do

Bardzo dobry specjalista z życzliwym podejściem do pacjenta. Chętnie tłumaczy i wyjaśnia wątpliwości. Na pewno godny polecenia.

Dr Jakub Krzemień jest niekwestionowanym ekspertem w leczeniu kanałowym zębów. Każdy zabieg na bieżąco monitoruje pod mikroskopem i wykonuje kontrolne rtg. Uratował mi kilka zębów poprawiając błędy i nieuczciwości lekarzy, do których chodziłam wcześniej.