dr n. med. Jakub Krzemień

3,7

Dr n. med. Jakub Krzemień, lekarz dentysta – jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Pracę zawodową łączy z rozwojem naukowym- jest współautorem publikacji naukowych w recenzowanych czasopismach stomatologicznych.

W roku 2013 obronił pracę doktorską pt.”Badanie funkcji stawów skroniowo-żuchwowych u osób ze skrzydłowymi brakami zębowymi”.

Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, Polskiego Towarzystwa Dysfunkcji Narządu Żu...

Dr Jakub Krzemień jest niekwestionowanym ekspertem w leczeniu kanałowym zębów. Każdy zabieg na bieżąco monitoruje pod mikroskopem i wykonuje kontrolne rtg. Uratował mi kilka zębów poprawiając błędy i nieuczciwości lekarzy, do których chodziłam wcześniej.

Bardzo dobry specjalista z życzliwym podejściem do pacjenta. Chętnie tłumaczy i wyjaśnia wątpliwości. Na pewno godny polecenia.

niestety nie polecam. pan Krzemień zaczął robić mi leczenie kanałowe bez mojej zgody- po prostu zaczął czyścić kanał, o czym nie wiedziałam, bo wcześniej nie było o tym mowy. potem kazał zapłacić za wstęp do leczenia kanałowego 350 zł. ostatecznie zapłaciłam 150 zł, bo się zwyczajnie zbuntowałam. a ząb został zupełnie niepotrzebnie "rozgrzebany" i trzeba było dokończyć leczenie kanałowe.nieładnie.