dr Jakub Kubacki

Mieliśmy do czynienia z „doktor” Jakubem Kuba*kim na SOR w Matce Polce w Łodzi, masakra, ciężko powiedzieć o Panu Doktorze, że to lekarz, a już na pewnie nie jest to lekarz z powołania, wymijająco odpowiadał na zadawane przede mnie pytania, po czym zrzucał winę na Szefa kiedy zapytałam dlaczego od 12 godzin nie zostało dziecku zrobione nic prócz ekg i pobrania krwi, nie przyszedł do nas nawet lekarz, który poinformował mnie o wynikach, nie poinformował nas nikt o tym jak długo tam będziemy znów zganiał winę na swojego szefa, z którym się zmienił pare godzin wcześniej, na moja prośbę konsultacji dziecka z kardiologiem usłyszałam od niego, ze oni nie są od spełniania życzeń rodziców, po czym z oburzeniem poinformowałam lekarza Kubac*ego, że skoro wyniki badań krwi są dobre, a oni nie maja zamiaru konsultować go z kardiologiem nie będę dziecka męczyć „obserwacją” do rana bo obserwować z pulsometrem na palcu to mogę go w domu i chce zabrać dziecko do domu, usłyszałam (!!!przy 5letnim dziecku!!!!), że można mieć dobre wyniki badań krwi i umrzeć, albo bardzo złe wyniki badań krwi i żyć 100 lat, koniec końców zabrałam dziecko z tego cyrku bo inaczej nazwać soru nie można, a moje dziecko z płaczem po raz kolejny pyta mnie czy na pewno nie umrze, bo przecież „Pan Doktor” powiedział, że umrze !!!!!! Wytłumacz teraz zestresowanemu pięciolatkowi, że „dr” strzelił głupim tekstem nie myśląc przy kim to mówi. Dramat, dramat, dramat nie polecam nikomu tak bezmyślnego lekarza

Bardzo miły i profesjonalny lekarz z sensownym podejściem do leczenia. Skuteczny, chętnie odpowiada na pytania, w razie potrzeby przyjedzie w noc, swięto i zawieruchę. Leczy moje dzieci i moich sióstr i wszyscy są zadowoleni. Polecam!

Cudowny człowiek. Naprawdę dobre podejście do dzieci, wszystko dokłądnie tłumaczy i wyjaśnia. Odpowiada na każde pytanie, nie zbywa rodzica. POLECAM