lek. dent. Jakub Kucharczyk

Pan doktor bardzo uprzejmy ,uspokoił mnie przed wizytą bo okropnie się boje dentystów . Wszystko wytłumaczył i powiedział na czym będzie polegać zabieg . Ząb wyrwany bez bólu ,jestem bardzo zadowolony z wizyty z czystym sumieniem polecam .

Usunięcie dziwnego jak pan doktor określił zęba poszło sprawnie i bezboleśnie. Dzień po wszystko ok. Miły sympatyczny i kompetentny lekarz polecam . 👍

Jestem bardzo zadowolona.Profesjonalizm i kultura osobista.Jestem masakryczną panikarą i bardzo boję się dentystów.Dziś miałam usuwany ząb.Bez bólu i komplikacji, których tak się bałam. Pan doktor wzbudza zaufanie.Na pewno wrócę.Dziękuję! :)

bardzo dobry, za wizytę 100-120pln, nic nie boli.Polecam bo sam się boje dentystów ale do niego chodzę bez strachu

Wspaniały lek.duża kultura osobista profesjonalizm w podejściu do pacjenta.Polecam tego lekarza.Usuwa zęby bezboleśnie!!!!!!!

Super lekarz bardzo uprzejmy duża kultura osobista oraz profesjonalne podejście do pacjenta.Polecam tego lek.usuwa zęby bezboleśnie.!!!!

Znakomity, kompetentny, uprzejmy!Gabinet czysty i estetyczny!Krótkie terminy, profesjonalnie wykonana praca!Polecam!