Jakub Kupka

2,9
2,9
2,6
2,7

Poronilam przez tego lekarza co mam pisac brak poroionych badan a tabletki antykoncepcyjne mi przepisal a sam powinien wieziec ze nie ma 100% zabespieczenia wiec jak z prezerwatyw przechodze na tabletkipowinien mi porobic badania!!

Wybrałam się do mojego lekarza u którego leczę się od wielu lat. Z przykrością dowiedziałam się, iż zaprzestał prowadzenia Przychodni Vis Medica i pracy jako ginekolog. Jestem tak jak i moje znajome, które korzystały z Jego pomocy i porad zaskoczona. Nikt nie potrafił podać mi informacji o istotnych powodach zaprzestania pracy Pana Doktora. Sądzę, iż zmęczyły go lata trudnej i odpowiedzialnej pracy. Życzę w imieniu własnym i mych koleżanek zdrowia i spokoju w dalszym życiu. Trudno będzie nam znaleźć równie miłego, kompetentnego i zaangażowanego w pracę lekarza. SZKODA.

Byłam u tego lekarza na pierwszej wizycie. Ja w pełni przygotowana(bo zależało mi na tabletkach już na pierwszej wizycie)-badania krwi, moczu, odpowiedzi na pytania w głowie uszykowane, a tu szok. Zaczynając temat tabletek pan doktor stwierdził, że jego to nie interesuje. Hm.. Także chyba tu czegoś nie rozumiem. Prawie zero pytań, tylko prośba o położenie sie na fotelu. Nic nie powiedział co robi, w ogóle nie wiedziałam co sie dzieje. Szczerze to jestem rozczarowana. Nawet ciężko mi stwierdzić czy jest uprzejmy, bo praktycznie wymienił ze mną zaledwie kilka zdań. No ...

Byłam u tego lekarza na pierwszej wizycie.
Hm.. Także chyba tu czegoś nie rozumiem.
Prawie zero pytań, tylko prośba o położenie sie na fotelu.
Nic nie powiedział co robi, w ogóle nie wiedziałam co sie dzieje.
Szczerze to jestem rozczarowana.
No i oczywiście wyszłam z tym po co poszłam, ale nawet nie spojrzał na wyniki badań pomimo iż miałam je w torebce.
Trochę dziwnie mnie potraktował tylko nie wiem dlaczego...

Także jeśli któraś chce się pozbyć się wątroby to polecam...
Bez problemu zapisuje tabletki.

spełnił moje oczekiwania. Dobra atmosfera, kompetencje, podejście i przedstawienie sposobu leczenia

nie polecam, byłam u dr ponieważ zrobiłam trzy testy ciążowe z pozytywnym wynikiem, nawet mnie nie zbadał stwierdził, że za wcześnie i nic nie będzie widać kilka dni później byłam na prywatnej wizycie i okazało się że jestem w 5 tyg ciąży!!!! nie polecam, wydaje się osobą niekompetentną której szkoda czasu na dokładne zbadanie pacjentki.

witamy nie polecamy tego lekarza nikomu nigdy w życiu!!!!byłam na kontroli po zabiegu w klinice po usunieciu torbiela i pan doktor nadal go widzial sam fakt mowi sam za siebie!widział cos czego juz nie było!natomiast u mojej kolezanki nie widział 6 tyg ciąży!!zalecił jej tabletki na wywołanie okresy,naszczepcie poszla do innego lekarza i teraz moze cieszyc sie zdrowa ciaza.Ten lekrz nie umie odczytac wyniku USG!!!!NIE NADAJE SIE DO TEGO ZAWODU!!!MOZE KOMUS ZNISZCZYC ŻYCIE!!!!!!

jestem bardzo zadowolona ze sposobu profesjonalnego leczenia przez Pana doktora.Wprowadza swobodną ,miłą atmosferę nie czuję się skrępowana i potrafię szczerze porozmawiać oswojej chorobie.Poleciła bym każdej pacjentce takiego lekarza.

Oceny mówią same za siebie :( Kiedy inni ginekolodzy w Mosinie mają pełne poczekalnie klientek - u doktora w gabinecie jest pusto. Człowiek miły, ale powinien się podszkolić w wiedzy medycznej- stawia błędne diagnozy i to druzgocąca prawda o nim.

Bardzo miły i otwarty Pan Doktor,ma super podejście do pacjentki,polecam...

Bardzo miły i otwarty Pan Doktor,ma super podejście do pacjentki,polecam...