lekarz Jakub Kwiatkowski

Lekarz rodzinny, Pediatra

Doktor Kwiatkowski jest bardzo dobrym pediatrom. Chociaż mam wykupiony abonament w prywatnym centrum medycznym, jak tylko się da (jak będzie jeszcze numerek), to staram się, żeby to on badał moje dzieci. Może faktycznie czasami trzeba się dopytywać o konkrety diagnozy i przyczyny schorzenia, ale i tak jest to mój ulubiony lekarz. Świetny diagnosta i fajny człowiek :)

Nie wyobrażam sobie innego lekarza.Pomógł moim dzieciom.Stwierdził u mojego synka napięcie mięśniowe,czego nie widzieli inni lekarze.Zawsze stara się przepisywać mi najtańsze leki.Jeżdżę do niego od prawie 5lat aż spod Mińska mazowieckiego.Nie wyobrażam sobie innego lekarza.Dziękuję Panie Doktorze.

Polecam dr Kwiatkowskiego. Uważam że to bardzo dobry lekarz, stawiający trafną diagnozę. Bardzo pomógł naszej czteroosobowej rodzinie ( 2 dzieci i 2 osób dorosłych) nieraz naprawdę w podbramkowej sytuacji! Andrzej Gołębiewski

Polecam dr Kwiatkowskiego.
Uważam że to bardzo dobry lekarz, stawiający trafną diagnozę.
Andrzej Gołębiewski

Mistrzowski lekarz , mimo ze mam 22 lata nie zmieniłem lekarza i jak tylko jest taka możliwość to idę właśnie do P. Kwiatkowskiego:)

Pan nas przyjął w dzien wolny od pracy na dyzurze panstwowym, bardzo chciałabym aby był lekarzem naszej córeczki

Byłam u pana doktora z moim 4-miesięcznym synkiem. Niestety pan doktor nie przestrzegał zasad higieny tzn. przy badaniu siusiaka nie założył rękawiczek, tak samo przy badaniu czy są już ząbki - włożył mu paluchy do buzi wcześniej siedząc przy biurku i grzebiąc w papierach...Badając siusiaka zranił go.

Dobry pediatra, spokojnie można polecić

Dobry pediatra, spokojnie można polecić